Když šílený Crane rozjede svůj poslední plán, musí se Titáni přenést přes šrámy z minulosti, aby ochránili svoje město. (Netflix)

BROKEN_

Ze všech season finale jsem byl nejvíce spokojen s touto. Má to své mouchy, jako třeba, že zase jako u té druhé série se to na konci vše vyřeší poměrně rychle. Ale tady to na mě působilo líp než u té druhé série. Překvapivě mi sednul i humor při pár scénách. Co musím opravdu hodně pochválit je kamera, která zabírala postavy ze spodu a viděli jsme krásný záběry na budovy, oblohu. Líbilo se mi to. Akce s Red Hoodem na mě dělala nejlepší dojem z celé řady a tady to pokračovalo. Jen je škoda, že tady není žádný zapamatovatelný souboj v tomto seriálu. Jinak jsem spoko a těším se na 4 sérii. ()

Dr_Virus12

Díval jsem se vůbec na hraný díl seriálu?  Většina z výkonů v tomto díle zní a vypadá opravdu jak kdyby to četli z papíru. Tohle se fakt nedalo... A to nemluvě o tom, jak rychle se příběh ukončil, přeskočili jsme několik zajímavých story lines atd. ()

Víteček

Jako jo, je to o něco lepší než konec druhé série, ale ne o moc. K čemu jako bylo jakékoliv drama té série, když byla velká většina věcí odčiněna a většina lidí oživena? Celý ten fialový déšť byla děsná blbost a Crane nepůsobil v samém vyvrcholení ani trošku nebezpečně, jen jako pouhý magor. ()