Black Lightning - Season 1

(séria)

SonGokussj

Boha jeho to byla snůžka přiblblých příběhových linií, které chyběla logika vlevo vpravo. Nevydržel jsem koukat stále, občas jsem pár minut musel přeskočit... To se fakt nedalo. Ty reakce lidí na různé podněty byla prostě idiotská... A hlavně - ten týpek má na sobě PRŮHLEDNÉ brejle, CELOU sérii naprosto STEJNÝ KNÍR a jeho celoživotní kamarád, který chodí na jeho rodinné večeře, ho NEPOZNÁ... Idiocie novej lvl... Už jsem se zmínil o těch totálně trapnejch hláškách o ničem, rádoby vtipných momentech, které byly tak cringe, že mi vrzaly zuby a musel jsem se schovat pod stůl? Lol... Policejní šéf zjistí, že je jeden z dalších policajtů špinavej, má na něj důkazy (fotil fotky, jka předává zbraně záporákům) a pak se 3 episody nic neděje? A tento špinavej policajt pak zatkne (podplacenej) našeho super hrdinu? Whaaaat??? Black prů*er 25 % ()

stow

Seriál založený na komikse spadajúcom do Arrowverse v prvej epizóde ponúka všetko, čo sme už videli v iných komiksových seriáloch. Navyše ponúka len 2 veci – hlavná postava nie je nováčik, čo spoznáva svoje vlastnosti a neprechádza si traumou, ako to všetko skĺbiť (aj keď asi aj k tomuto dojde) a ponúka pohľad na svet, ktorý v Európe úplne nezažívame – černošské štvrte. Odporúčam všetkým, čo pre nenávistné komentáre nechodia ďaleko, len aby nabrali trochu empatie. A potom už len tým, ktorí nemajú dosť komiksov. Podľa pilotu totiž Black Lightning neprinesie medzi superhrdinov nič nové. ()

• Natáčení započalo 7. září 2017, ukončeno bylo 3. března 2018 a probíhalo v Decaturu ve státě Georgia a v okolí Atlanty. (fiLLthe3DD)
  • Superhrdina Black Lighting (Cress Williams) se poprvé objevil na stránkách komiksu v roce 1977 v sešitě „Black Lighting #1“. Jeho autorem byl Tony Isabella. (fiLLthe3DD)