Eric (Justin Hartley) je úspěšný businessman, který ale v životě kromě práce nemá nic vyjma zájmu o fyziku a kosmos. Při jednom kontraktu je donucený spolupracovat s Julií (Chrishell Hartley), do které se vzápětí zamiluje. Brzy ale zjišťuje, že Julia je šťastně zasnoubená. Jelikož nechce svým zásahem zničit fungující vztah, rozhodne se pro jiný druh intervence. Jeho záměrem je vyhledat Dr. Josepha Goyera (Alan Pietruszewski), který tvrdí, že cestování v čase je možné. Protože pokud se Eric dostane do minulosti před bod, kdy se Julia potkala se svým snoubencem, nebude jeho ovlivnění reality bráno nijak negativně, protože se logicky nikdo nikdy nedozví, že k nějakému zásahu vůbec došlo. (C0r0ner)

C0r0ner

Podobně jako u Time Trap je zpracování celkem tragické (nulový rozpočet je hodně znát), ale obsahově je to opět paráda, i když ne taková jako právě u zmiňovaného Time Trap. Kdo by byl řekl, že se v tak amatérském projektu může objevit tolik životních mouder a pravd? Velmi příjemné překvapení. 90% ()

Shitonit

Těžká sračka, která krom jiného času, mi vzala i sílu. Začátek je takovej bezbřeze vo hovně, tlachanice, háci báci kecy v kleci a dost málo sympatickejch figur. Páááááák se to táhne jak hovno s medem, nici nic nic, polousínám, ale z nějakýho mě neznámýho důvodu se snažím, a bojuju, naštěstí se v tom mihne ta barmanka a tím to někde před oběšením prokouknu, a rozhodnu se to dojet. No jediný co je na tom dobrý, že mi to trvale neublížilo, pouze vzalo ten čas, kterej jsem mohl projebat o dost užitečněji .. Víš jak.. ()

Aljak

Tento film by sa dal popísať úplne jednoducho dvomi slovami - klišé defilé. Filmy s motívom cestovania v čase mám skutočne veľmi rád, obzvlášť keď so sebou prinesú aj niečo originálne alebo keď už to nie je nič extra po dejovej stránke, tak je to aspoň poňaté nejako komediálne. To však nebol ani jeden z týchto dvoch prípadov. V podstate to bolo o nafúkanom chalanovi bez štipky sebakritiky, ktorý si chce ísť do minulosti riešiť svoje komplexy z odmietnutia. Okolo toho je samozrejme kopu omáčky o vyhasnutom vedcovi, kope vzorcoch a dievčiny z bistra... Ale v konečnom merítku len samé klišé zaobalené v akože originálnom rozmere časopriestoru. Akurát tá pointa bola fajn (aj keď sa to v podstate dalo aj čakať). ()