Natalie (Rebel Wilson) je newyorská architektka, která se velice snaží, aby si jí v práci všimli. Je však větší pravděpodobnost, že ji její kolegové požádají, aby jim donesla kafe nebo koblihu. O tom, že by mohla navrhnout nový městský mrakodrap, si může nechat jen zdát. A co je nejhorší, Natalie je celoživotní cynik, zejména pokud jde o lásku. Když se ji však v metru pokusí zloděj okrást o kabelku, udeří se do hlavy a zůstane v bezvědomí. Po probuzení zjišťuje, že její život se náhle proměnil v její nejhorší noční můru - romantickou komedii. A právě Natalie je její hlavní hvězda. (JustMeeKatie)

Arsenal83

Opäť trápny odkaz pre veleryby, že aj oni majú právo na lásku, že ich niekto naozaj chce, že nevzrušujú len hnusného úchyla, čo mu pri závane hambáča, hranoliek a oleja hneď stojí jak rampa. U prasnice Rebel Wilson sme zvyknutí na minimálnu dávku vtipu a maximálnu trápnosti. Už by jej konečne mohli zvýšiť odvody do zdravotnej poisťovne. Film vhodný pre divákov nad 160 kg. ()

Pavlínka9

Hej, to byla taková kok*tina :D až to bylo skvělé :D Na tento film je opravdu potřeba nahlížet jako na jeden veliký bizár, kdy je tam všechno vygradované do nejvyšších levlů a všechny ty typické romantické slátaniny jsou tu na jednom místě :D Myslím si, že Wilson se do toho skvěle hodila a užila si to na maximum :) Je to fakt pakárna, která mě ale dost pobavila :) Na závěr - já nejsem zastáncem romantických komedií :D Vidím tak 1 za rok :D ()

Streeper

Potřebovala jsem oddechovou komedii, u které se pobavím a nemusím u toho přemýšlet. Tohle je přesně ono. Vzhledem k tomu, že nejsem žádný hubeňour, tak jsem ráda za herečky jako je Rebel Wilson, která ukazuje, že i holka krev a mlíko může mít svůj vlastní romantický příběh. Je to jednoduchý příběh, který jsme viděli už několikrát, ale námět je zajímavý a originální za což dávám palec nahoru. ()

mikki089

Film, u kterého se rozhodně zasmějete. Rebel Wilson ztvárnila roli architektky, která už má dost toho, jak se všude okolo ní objevuje láska. Jednoho dne její pohár trpělivosti přeteče a dojde k nehodě, kdy Natalie (Rebel Wilson) skončí v nemocnici a probouzí se ve světě, kde je všechno jako z romantického filmu. Jedná se o opravdu povedenou parodii na romantické komedie, u které se člověk bude popadat za břicho. Co jiného čekat od filmu, kde spolu hrají Rebel Wilson a Adam Devine. Ve filmu nechybí ani hvězdy jako Priyanka Chopra či Liam Hemsworth. Herci své role ztvárnili opravdu bravurně a skvěle a proto vřele doporučuji všem, kteří milují satiry a romantické komedie. ()

Xmilden

Slabý slabý a zase slabý. Čekal jsem nějakou komediálně romantickou šlehu, když jsem se dozvěděl že Rebel Wilson má balit bráchu od Thora. Místo toho jsem dostal něco docela jiného. Rebel Wilson by neměla dostávat hlavní role. Tohle byl castingový úlet a film nezachrání ani osmdesátkové popové hity. 30% ()

• Jedná se o první hlavní roli Rebel Wilson (Natalie) a také první snímek, který produkovala. (hansel97)
  • Režisér Todd Strauss- Schulson viděl během 2 týdnů přes 90 romantických komedií, aby si v nich poznamenal vizuální a narativní podobnosti. Těmi dle něj jsou New York City, Starbucks kavárny, líbání v dešti, vitrážová okna a bublinkové koupele. (hansel97)
  • Film se natáčel převážně v New Yorku. (Grimaldi)