Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: „Si to!“ Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú... a je na to pripravený. (Continental film)

JaHo

Myšlenka filmu je velice hezká, navíc podle skutečné události. Film byl vcelku příjemný, nemastný neslaný, rozhodně se s daným tématem dalo dělat více. V určité části filmu se však režisér vydal příliš daleko za čáru a tento typ "humoru" v komedii rozhodně nevítám. 40% ()

razzy1230

Jednoduchá komedie převzatá z reálné hry některých kamarádů. Ovšem jsem se zde dobře kupodivu zasmál a je to příjemná komedie zase pro změnu. Někdy až hloupé a kolikrát opravdu nereálné a nemožné,ale pro odlehčení dne a zpříjemnění večera je to ideální film. Jeremy Renner se mezi tu sestavu opravdu nehodí, ale jelikož ho drželi od party, tak mi to tak moc ani nevadilo protože ty "akčnější" scény v jeho podání jsou super a líbili se mi. Podle mě snad nikoho tento film nemůže urazit a minimálně jednou ho rád shlédne každý. Jednoduchý příběh o ničem ve směs se smutným koncem a přesto z toho dokázali opravdu vytáhnout hodně.Asi hodnotím trochu zaujatě,ale od takového příběhu jsem nic nečekal a za mě z toho dostali opravdu dost. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Nepřestáváme si hrát, protože stárneme. Stárneme, protože si přestáváme hrát." Říká se, že v jednoduchosti je krása. Tento film je jednoduchý. Uznejte sami - dospěláci hrají dětskou hru. "Kdo ji má?" Neštítím se tomu, ale dát 4 hvězdy, protože to splnilo účel. Jeremy Renner tu je za frajera, který doslova mlátí své přátelé, když mu chtějí dát babu. Isla Fisher zase ztvárňuje přisprostlou holku, kterou by chtěla polovinu všech chlapů na světě - mít doma. Postavy, herci aj styl, toť vše je prostě napohodu tvořené. :-) Mnohokrát jsem se zasmál. - 80%. ()

xulux

5 hvězdiček za skutečný příběh, kdy se 10 lidí baví 30 let hrou na babu :) A film se také povedl, role nepolapitelného "Bonda" filmu dává rychlé tempo a většina scén je inspirována z domácího archivu, jak je vidno v závěrečných titulcích :) ()

EYO EYO

Ako celkom to nudilo , občas sa mihli nejaké zábavné scénky ktoré pobavili ,lákalo ma to pozrieť herecké obsadenie ale ako nič moc /40% ()

Kokotek230mm

Povedená komedie na téma honička z dětství, kdy jsme každý asi zažili ten pocit, kdy jsme se s druhým kamarádem stále střídali v předávání si baby až do té doby, dokud to toho druhého nepřestalo a bavit a nedal nám dělo. V nejlepším případě piky piky na babu já na babu nehraju, kdo mně babu dá, ten ji stále má . K filmové versi o téhle hře stačí dodat pár starých páprdů co si na babu hrají celý svůj život + trocha akce , legrace a je z toho celkem zábavná komedie . ()

tehol

no cekal jsem to 2 levely blaznivejsi a 10 parniku vtipnejsi.. namet podle super napad a ze je to podle skutecne udalosti to jen podtrhuje. ale jednoduse kdyz se u takoveto komedie zasmejete (a to jeste pod vlivem alkoholu) tak trikrat, tak neco neni dobre. pritom herecke obsazeni dobre, ale trochu me zajimaly jen postavy hannibala a isly fischer. soundtrack dost slaby. paradoxne poslednich 5 minut se mi opravdu dost libilo, ale to fakt nestaci :/ ()

Jirkacek

Snímek Máš ji ! z roku 2018 jsem shlédl na doporučení CommanderCZ, jehož zase zaujal herec Jeremy Renner, který v této americké komedii ztvárnil jednoho z pěti velmi soupeřivých přátel. Ti každý rok v květnu hráli hru na babu, kterou provozovali již od první třídy. Ve hře neplatila skoro žádná omezení, takže chlapi a později chlapci často riskovali překročení zákona, nicméně v pořádku se všichni dožili dospělosti. Jednoho z nich si zahrál zmíněný Jeremy Renner se právě chystal oženit a bylo to právě on, který za 30 let hry ani jednou babu nedostal. Na svatbu však dorazili všichni čtyři přátelé a chystali se mu ji poprvé předat, k čemuž chtěli využít právě svatební obřad. Než však k němu došlo, odehrála se na obrazovce naší TV řada více či méně úsměvných scének, která dokázala rozkmitat naše bránice. Dočkali jsme se několika předání baby mezi čtveřicí přátel, kdy jeden druhého srazil k zemi s vítězným pokřikem: „Máš ji!“ , ale ženicha stíhali marně, ačkoli k tomu podnikli řadu vykutálených a důvtipných pastí. Pochopitelně také Jeremy nezůstal pozadu a byl vždy o jeden krok vepředu, takže jsem byl skutečně zvědav, jestli se jeho kamarádům podaří jej nějak obelstít. Zbývalo několik posledních minut z celkově 94 minut a stále nic až najednou.....No jak to dopadlo, prozrazovat nebudu, ale byla to vskutku vtipná podívaní s originálním námětem. Zajalo mne, že tato komedie byla natočena podle skutečných událostí, což se u tohoto žánru zase tak často nestává. Suma sumárum, snímek Máš ji ! ode mne získal tři babské hvězdy ***. ()

DeThomasso

Do dnešného dňa videné 2x. Príjemná (aj rodinná) oddychovka o kamarátstve, pretrvávajúceho aj roky po skončení školy, založené na jednoduchej detskej hre. Už od prvých sekúnd úvodnej pesničky (The Pharcyde - Runnin') som sa začal na film naozaj tešiť. Možno detail, ale pre mňa je hudba veľmi dôležitá časť diela a tu sa tvorcovia nezmýlili. Dej nie je nijak komplikovaný a to je len dobre. Jednoducho páni v rokoch, ktorí sa jeden mesiac v roku naháňajú bez ohľadu na to kde sa nachádzajú - štát, nemocnica, interview, svadba... - a tým utužujú priateľstvá. Neraz som si počas filmu povdzychol, že by bolo fajn mať takých kamarátov, s ktorými by som si mohol aj v pokročilom veku takto zablbnúť. Samozrejme, kto čaká kasový trhák, bude najskôr sklamaný. Ale kto hľadá pohodový večerný zážitok s istou dávkou zábavy, humoru a štipkou emócií, tak bude nanajvýš spokojný. Herci a herečky to zahrali dobre a predpokladám, že sa pri natáčaní aj slušne zabavili :D. Dej: 7/10; Hudba: 9/10; Film celkovo: 8,5/10. ()

peter.m

"Za 23 rokov hrania Máš to, som si prešiel od narodenia: jasličkami, škôlkou, základnou školou, strednou školou a štúdiom na vysokej škole. Ach, ten nádherný chlapský svet." /príbeh*/herecké výkony-/pointa*/hudba*/výprava-/ ()

AiWeN

Komedie, která neurazí. Důležitá je v tomto filmu zápletka, dokážu si barvitě představit, že v jejich věku bych s partou svých kamarádů dokázal hrát nějakou podobnou hru také. Sice asi na míň bláznivé úrovni, ale o tom ten film přece je! Jeremy Renner a parta kolem něho se vrací každý rok do dětských let a zábavné to určitě je. ()

Crazy_About

Povedená komedie, u které se zasmějete. Repliky postav jsou někdy obdařeny promyšleným humorem, jindy však využívají spíše nějakého rychlého obratu a hravosti. Herecké obsazení mě velmi bavilo, bylo velice zábavné sledovat propojení mezi jednotlivými postavami - je vtipné a zároveň milé vidět, že i dospělí si občas můžou hrát jako děti. Děj se mi zamlouval, podobný nápad už asi někdo využil, ale toto konkrétní zpracování mě opravdu nadchlo, až na konec, který byl dle mého soudu trochu absurdní. Jako by se autor na poslední chvíli pokoušel všechno, co ještě nevyužil, napasovat do posledních pěti minut. ()

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

02.01.2023

Na Oscara dvakrát nominovaný herec Jeremy Renner (Smrt čeká všude, Město) se podle posledních informací nachází v kritickém, přesto stabilním stavu v nemocnici poté, co prodělal vážnou nehodu při… (viac)