Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: „Si to!“ Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú... a je na to pripravený. (Continental film)

Tousha

Nejenže mne celou dobu svým spádem bavil, ale celou dobu jsem myslel na to, že to je jakousi metaforou ke mně a mým nejlepším přátelům... ()

DonBraso

Nesymaptický blábol u kterýho jsem se ani jednou nezasmál.Náměť by byl asi tak to nejlepší,ale to je na komedii docela málo ne?Vůbec tu nic nefunguje,je to vyčpělé snažící mít humor přes jednoho černocha v partě.Nic tu nefunguje,gagy jestli jsou tak nevím kde,humor žádný a celkově ani nevím čím měl být film,protože je sice pěkný,že budem hrát na babu,do toho zpomalovačky,nějaká ta láska z mládí a vcelku jako celek to vůbec stále nefunguje.Takhle hroznou partičku pohromadě jsem dlouho neviděl.Ed Helms nemá co hrát,Jeremy Renner je tu příšernej.Dodívat se to dá,ale je to zbytečných 94 minut.Dialogy který se snaží mít nějakou takous pointu je přímo kriminální zločin.Někomu tohle vyhovuje,že tu chybí ten fekální humor,ale o penisech se zde mluví taky,tak nevím vo co go.30% ()

solisoli

Tak trápna primitívna sprostosť na babu, že vraj komédia. Nedopozerané, chvála bohu včas, čiže bez časových dôsledkov. Hľadať tomuto braku veľavravný komentár, ďalšia nepremárnená chvíľa. Ospravedlňujem sa komu som tu ublížil. ()

blondboss

Pokiaľ toto bola skutočná udalosť, tak potom klobúk dole a výdrž tým chlapom, ktorí dokázali túto hru hrať také dlhé roky. Natočiť na tento námet komédiu, zavolať tam plejádu zaujímavých komediálnych aj nekomediálnych hercov a pridať tomu trošku svojského humoru, tak to jednoducho nemôže skončiť nejako zle. Ja ale dávam len tri hviezdy, nakoľko sa mi to celkovo až tak nepáčilo a ten námet bol pre mňa proste nudný. 60 % ()

blazma

Je to neskutečné, ale po hodně dlouhé době mě tento film opět přesvědčil o tom, že komedie nejsou až tak špatné filmy. Neuvěřitelný nápad dokonce i podle skutečné party lidí, kteří i v dospělosti jeden měsíc v roce pořád hrajou takovou hru jako je u nás známá ''na babu''. Každý má své životy, bydlí na opačných stranách USA a stejně si najdou čas něco takového podniknout. Herecké obsazení je fantastické, zápletka mluví sama o sobě a je to prostě sranda. ()

oasismanik

Nice ak kráva, presne na takéto niečo som mal dnes chuť! Veľmi roztomilý, humorný filmík o celoživotnom priateľstve a o tom, že chlapi ostávajú vždy tak trochu deti, toto môžem... ()

hrumsrt

Hrozná volovina, že by člověk ani nevěřil, jak někdo může takhle vyplňovat život, avšak ona je to ryzí pravda! Celý ten ústřední nápad je boží a nabízí tolik možností, že bych chtěl vidět film, kde se budou celou dobu nahánět, kde budou před sebou utíkat přes celá města, převlíkat se atd. Zkrátka to, co nám nabídl úvod filmu a následně i ten samotný závěr, jehož emoční propis je nejlepší, co jsem dostal! Potenciál neuvěřitelných rozměrů, který limituje snaha dostát reálnému předobrazu. Jenže já bych dal nevím, co za to vidět to šílenější a daleko větších rozměrů! Malinko se to celý rozhodlo jít cestou otázky Kdy už je to dětinské a trapné?. Všichni herci se snaží a v čele s Rennerem odvádějí vskutku výbornou práci. Má to svůj humor, který mi úplně nesedí... Držela se ve mě myšlenka, že oni touhle hrou naprosto promrhali život, ALE pletl jsem se. Je v tom cosi více, jak říkají i v samotném filmu "keep in touch", takže můžete celý život být s pocitem, že jsou vaši nejbližší někde poblíž, tedy nikdy nejste sami. Třeba někdy někoho napadne udělat ještě odvázanější a velkolepější variaci. 60% ()

Jhuzis5

Vtipný a nabušený film , který má perfektní cast a fakt dobrou akci , díky Jeremyho Rennera..ten byl z filmu nejlepší..každopádně jsem se hodně pobavil a bylo to fakt super..ale na 5 to není , něco mi tam prostě chybí 4/5 ()

Doggie773

Ani jsem nečekala že to bude tak dobré, ale film mě velmi mile prekvapil. Kombinace komedie, akčního filmu a dramatu ve filmu funguje na jedničku. Je neskutečné, že tento příběh se opravdu stal, což je docela udivující ale zase je to něco originálního. Film je velice dobře zpracovaný a herecké výkony jsou skvělé. Neskutečně mě to pobavilo a jsem ráda že jsem na tento film šla do kina a Jeremy Renner ztvárnil jednu z hlavních postav dokonale, vlastně se dá říct, že si celý film ukradl pro sebe. Je opravdu vidět že mu hraní jde. ()

Kushina

Film jako takový sám o sobě by nestál za nic, ale ku*va tohle se stalo. Chápete to? Bláznivý dospěláci si hráli na babu prostě dokud mohli, ty konečné ukázky z reality se mi líbily na všem nejvíc. Je skvělé mít takové přátelé a prožít s nimi to co prožili oni. Říkejte si co chcete, ale jejich vztah se díky téhle dětské hře stal pravým přátelstvím. 70% ()

BlackAdder87

Není to žádný filmový milník, ale na dnešní poměry, kdy jsou komedie, které se obejdou bez nechutností a trapáren ohroženým druhem, je to lehký nadprůměr. ()

mouzi

No, uprimne jsem cekal vetsi nasup. Zasmal jsem se asi trikrat, a to jeste u klasickych klisoidnich forku. Mohl to byt o dost vetsi narez, ale buhviproc nebyl. Snad proto, ze to bylo podle skutecnosti a filmari se kvuli tomu drzeli pri zemi? Mozna. Cekal jsem vetsi parbu nez ve Vegas, ale marne. Napad dobry, realizace priserna. A ten konec? To snad ne.. :( ()

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

02.01.2023

Na Oscara dvakrát nominovaný herec Jeremy Renner (Smrt čeká všude, Město) se podle posledních informací nachází v kritickém, přesto stabilním stavu v nemocnici poté, co prodělal vážnou nehodu při… (viac)