Po úspěšné jízdě, při které se kvalifikuje na olympiádu, je zavražděna mladá krasobruslařka. Podezření okamžitě padne na její konkurentku, jejíž brusle byla i vražednou zbraní. Trenérka obviněné však její vinu odmítá a vyhledá Lenku, aby její svěřenkyni pomohla. Lenka spolu s Mladým a Milanem odhaluje pokroucené vztahy mezi vrcholovými sportovci a zjišťuje, že motiv k vraždě nadějné krasobruslařky mohl být úplně jiný, než se zprvu zdálo. Podaří se jim najít skutečného vraha? (TV Nova)

mira007

Po sto letech jsem si řekl, že zkusím Hádka, kterého jsem už vzdal a hle Hádek nikde ( asi někde s Donutilem, který taky fuč ). Místo něho stejný podivín s geniální dedukcí v podání Daleckého. Krimi případ v atraktivním protsředí krasobruslení byl spíše nadprůměrný v dané kategorii, ale aspoň jsem si odpověděl na otázku, kam mizí herci malých významných rolí jako např, Majda dcera postavy Vetchého z Případů prvního oddělení a hle Rebeka Lízlerová v miniaturní roli zavražděné krasobruslařky, kterou někdo podřízl nahou ve sprše. ()

sorrow

Předně už by se mělo změnit označení žánru z krimi/drama na krimi/komedie. Dnešní díl byl celkem dobrý, ze zajímavého prostředí, avšak vše bohužel přebíjí ta nehorázná trapnost celého vyšetřování, Braunová nahrazuje opět práci policie i státního zastupitelství, hloupoučký policista od počátku vše s Braunovou nejen konzultuje, ale dokonce se nechává úkolovat, jako by byla Braunová jeho nadřízená. Přijede k sebevraždě a případ má za minutu uzavřený, opět musí zasáhnout Braunová, aby bylo spravedlnosti učiněno za dost. Nejtrapnější je to neustálé porušování zákona ze strany advokátní kanceláře, kdy Dalecký porušuje policejní pečeti, vkrádá se do soukromých objektů, občas něco ukradne, ale to je přece úplně běžné. Nějak mně uniká důvod v obsazení Holubové, za celých pět dílů se v seriálu skoro neobjevila (jestli se nepletu, dvě návštěvy v kanceláři a asi 3 telefonáty s Braunovou), tu chatu mohl Černý koupit přece od kohokoli jiného. A ta závěrečná šaškárna na bruslích, to mělo být jako opravdu vtipné, jako vážně? ()

rakovnik

Král byl dnes naprosto vynechán. Jeho náhradník - zřejmě šašek - si koledoval o více než potřebu vaty a náplasti. Parodie pokračuje. Případ byl celkem zajímavý, nebýt snů, náhod, porušování zákona. ()