Člověk, který před lety zabil Lenčina otce, je brutálně zavražděn a podezření padne na Lenčinu matku. Lenka se pouští do pátrání na vlastní pěst a zjišťuje, že na pokladu mají zájem i další lidé včetně Petrovského, mafiána Vysokaye i Richtera, se kterým má stále nevyřízené účty. Podaří se Lence dokázat matčinu nevinu a zjistit, kde otec poklad schoval? (TV Nova)

Mamlas odpad!

Pan Donutil mi připadá tak trochu jako wyliž (pro neznalé Bruce Willis). Taky se v posledních letech objeví ve filmu na pár sekund a zbytek je na nějakém komparzu. Už dlouhá řada dílů po sobě je velmi mizerná a lepší to těžko bude, trend směřuje níž a níž. Vše by mělo mít svůj konec a s tímto seriálem už to hodně převalili. (4%) ()

sorrow

V této epizodě bylo trochu akce, obešlo se to bez svolávání všech zúčastněných na konci epizody, a tak hodnotím velice vysoko 2 hvězdami. Pořád se trochu ztrácím, jak mám tento seriál chápat. Proč si třeba Braunová s Králem stále vykají po všem, co spolu prožili? Braunová žije jen prací a nemá soukromý život? Neustále vysedává jen v kanceláři nebo u Černého doma s Prokopem, kterému vyká. Podle posledních epizod by jí mělo být cca 45 let, asi to bude ještě panna, plně oddaná své práci. Co by jako na ní mělo přitahovat toho Petrovského, že kolem ní neustále krouží? Braunová má v kanceláři schované své osobní věci, jako třeba fotoalba z dětství, ona nemá byt? Osobně neznám nikoho, kdo by si přechovával fotoalba z dětství v práci? Jinak k této epizodě, proč přijela zásahovka do té chalupy? To přijeli jako zpacifikovat toho omráčeného, bezvládného tlusťocha, proto tam jezdila zásahovka??? A co se stalo s tou pistolí staré Braunové, zkoumal někdo na policii, jestli se z ní střílelo? Zatkli jí a umístili do vazby jen z důvodu, že jí někdo viděl u Majera před domem? Aspoň, že se vše stalo u staré Braunové a mohli nechat na chvíli odpočinout Hofmana 😊 ()

a-ja

Pavel Šimčík jako mafiánova gorila, jo? No, já si teda nemůžu pomoct, ale pořád ho vidím spíš jako rozhodčího z Okresního přeboru (epizoda Derby)... :-) ()