Štyri kamarátky zo školy sa vyberú na dovolenku do vidieckej oblasti. Netušia, že dom, v ktorom plánujú bývať, má svoju temnú históriu spojenú s nacizmom. Zlo sa tu skrýva už dlhé roky a dievčatá s ním prídu čoskoro do kontaktu. (Marceloo)

Marceloo

Štyri kamarátky zo školy sa vyberú na dovolenku do vidieckej oblasti. Netušia však, že dom, v ktorom plánujú prebývať, má svoju temnú históriu spojenú s nacizmom. Zlo sa tu skrýva už dlhé roky a dievčatá s ním prídu čoskoro do kontaktu. - Zručne natočený horor so zaujímavou témou a dobrým hereckým obsadením, ktorý ale vo výsledku nedokáže vystrašiť. Hlavne kvôli tomu, že strašidelných sekvencií je velmi málo a vo väčšine z nich sú použité dosť nešikovné digitálne efekty. Taký dlhý úvod som asi ešte v žiadnom horore nevidel, ale boli tu pekné kostýmy, ktoré ladili s príjemným prostredím odlahlej farmy. Najviac sa mi páčila maska, ktorá je použitá aj na posteroch. Očakával som od toho kvôli R ratingu a vydaniu priamo na DVD nejakú poriadnu gore jazdu, ale nakoniec z toho vznikla dosť ohraná Ghost Story, čo ma mrzí. + Ronnie Gene Blevins + herec z American Horror Story a Sharknado 5: Global Swarming ()

lykan9

Vlastně to nebyla taková katastrofa a užuž jsem si myslel, že dám dvě hvězdy. Bohužel celé snažení zkazil závěr. The Hatred je místy i strašidelná  a herci jsou také poměrně sympatičtí. Jen to chtělo trochu víc promyslet, co od tohoto filmu chtít. Všechno mi přišlo poměrně dobře načatý, ale nedokončený. Bohužel. Tento horor měl potenciál být aspoň průměrným, ale nepovedlo se. ()

Pitryx

Chyba: 86 minuta a dále: Přijíždí auto se značkou PRA. Tu má na mostě kde nakládá Irene. K domu s ní však přijíždí s jinou značkou, a Regan s Irene od domu odjíždí už zase se značkou PRA. Chyba i s fotem je na mém webu http://pitryx.hys.cz/2018/03/31/hatred-the/ Já jsem si podle obalu myslel kdoví co a prd. Nebylo to úplné dno, ale moc tomu nechybělo. Obrazové chyby, občas nuda, sem tam hlucho. Přesto dávám dvaciáše za těch pár masek a efektíků, deset těm čtyřem a deset filmu jako celku. ()

• Když Ragen (Sarah Davenport) s Irene (Shae Smolik) utíkají z domu, poraní se Ragen o střepy na podlaze. Když je však později vtažena duchem zpět do domu, přejede tělem po místě se střepy, avšak nijak se neporaní. (gamemaCZ)