V jednom zo starších obytných domov v New Yorku neustále dochádza k záhadným vraždám podnájomníkov z tamojších apartmánov. Najväčšie podozrenie padá na údržbára ruskej národnosti, ktorý pôsobí nesmierne podivným dojmom. Všetci sa mu všemožným spôsobom snažia vyhýbať. A zdá sa, že oprávnene. (*CARNIFEX*)

Fiftis

Z rešpektu k Valovi Kilmerovi som zhliadol túto snímku a musím konštatovať, že tak chujský film by sa nepodaril ani Uwe Bollovi. Nesympatické postavy a ešte viac nesympatickejší "herci", zrejme dotlačení pred kameru priamo z ulice, žiadna hudba, okrem desivých tónov, o strachu sa netreba vyjadrovať, k tomu pubertálne štence, vyvolávanie diabla v zatuchlej pivnici a k tomu trápne rozuzlenie, asi tak by sa v skratke dal opísať tento filmový "zážitok", na ktorý si po mesiac ani nespomeniem. Chudák Val. (6.8.2022) ()

Morholt

Úvodní napínavá cca desetiminutovka byla parádní, ale jak už to tak bývá, zůstalo jen u začátku. Následující hodina je vlastně jen o tom, že občas někdo násilným způsobem zmizí, z čehož dvojice zaměstnanců obytné budovy pořád dokola podezírá hlavního údržbáře, který je nějaký divný. -SPOILER- Jenže na tohle neskočí ani nijak zvlášť zkušený divák, takže je celkem jasné, kdo vrahem není a celkem záhy člověk uhodne, kdo vrahem je. Rozuzlení proč tomu tak je mě sice překvapilo, ale zároveň patří k těm nejdebilnější, jaké jsem kdy viděl. No a co se úplného závěru týče, nelze než souhlasit s CARNIFEXEM. 30% ()

kaylin

Americký snímek „The Super“ dál ukazuje, že bytovky v Americe a především v New Yorku jsou nějaké prokleté a je lepší se jim vyhýbat a bydlet někde jinde. I přes scénář, který si o sobě myslí, že má na něco víc, je snímek sledovatelný a jsou zde scény, které jsou docela děsivé, některé prvoplánově, ale některé nikoli. Za mě si snímek „The Super“ minimálně průměr zaslouží. ()

*CARNIFEX*

V jednom zo starších, obytných domov v New Yorku, neustále dochádza k záhadným vraždám podnájomníkov z tamojších apartmánov. Najväčšie podozrenie, padá na údržbára ruskej národnosti, ktorý pôsobí nesmierne podivným dojmom. Všetci sa mu všemožným spôsobom snažia vyhýbať. A zdá sa, že absolútne oprávnene .. Trailer solídne navnadil, herecké obsadenie celkom nalákalo, akurát samotný film, akosi sklamal. Čakal som viac, pričom najmä záver, je ako vystrihnutý z knihy: "kroky idiotov". ()