První mise na Mars s lidskou posádkou se nyní blíží k rudé planetě. Posádku tvoří špičkoví vědci a mladá psychiatrička, která odpovídá za jejich duševní zdraví. Ale těsně před přistáním se něco pokazí. (Filmbox)

Mitisko

Miluji sci-fi, ale tohle kdo psal scénář, tak by měl spáchat samovraždu, protože to je tak neskutečná píčovina že až... 20 minutové díly plné hoven, debilita za debilitou. Fakt totální nezmysli a fantasmagorie, plytké - totální des. Nesympatická posádka, nesympatické vztahy, všichni se chovají jako kdyby jim je 15 a nejlepší je ten panic. Top myšlenka je, že nemají dost energie na přežití, ale přitom provozují umělou inteligenci, nemám slov. ()

DoubleJack

Pár zajímavých nápadů by tam bylo, ale celé to shazují nepřesvědčivé herecké výkony, nedostatečná výprava a především odfláknutý scénář. Postavy rády mění charakter mezi jednotlivými dvacetiminutovkami a ne vždycky to jako celek dává úplně smysl. Proto to nakonec na mě působilo vše až zbytečně lacině a nejsem si úplně jistý, zda to za ten strávený čas stálo. ()

slunicko2

Demoverze seriálu je docela fajn, tak můžete začít točit. 1) Pořád se něco děje, to je dobře. 2) Ale jinak je to velmi povrchní po všech stránkách. ()

Ampi

Přiznám se, že mě seriál zaujal. Kosmonautika a Mars jsou bonusem, sovětský kosmonaut na Marsu také. Přes všechny zmíněné a další bonusy se seriál nedostal na 4 hvězdy. Možná má příliš mnoho tajemna, možná je zakončení příliš podivně a ne příliš uzavřené. Nicméně pěkně zpracované i když scénář by mohl být o něco lepší. Otázkou je jestli jde jen o první řádu nebo má být seriál ukončen po 10 dílech. ()