Cloak & Dagger

USA, (2018–2019), 14 h 22 min (Minutáž: 40–49 min)

Tvorcovia:

Joe Pokaski

Predloha:

Ed Hannigan (komiks), Rick Leonardi (komiks)

Hudba:

Mark Isham

Olivia Holt, Aubrey Joseph, Gloria Reuben, Andrea Roth, J.D. Evermore, James Saito, Emma Lahana, Wayne Pére, Jim Klock, Divine Prince Ty Emmecca (viac)

Tandy Bowen (Olivia Holt) a Tyrone Johnson (Aubrey Joseph) při náhodném setkání zjistí, že mají superschopnosti. Postupně se je učí ovládat a zjišťují, že schopnosti nejlépe fungují, když jsou spolu. Zároveň se oba snaží vypořádat se svou minulostí a chránit New Orleans, město pohlcené drogami a násilím. A na ochranu města nejsou sami, kromě nich je tu ještě detektivka Brigid O'Reilly (Emma Lahana), ochotná vyčistit město za každou cenu. (Adasin)

Recenzie používateľa liskam k tomuto seriálu (8)

Cloak & Dagger (2018)

Tenhle perfektně zvládnutý seriál né každému sedne, ani nemůže protože se rozhodně nejedná o počin který by vycházel z nějakých zaběhlých stanradů nebo šablon. Asi nejůžasnější na něm je dokonalá simbióza scénáře a herců dosti podobná první řadě seriálu Thrue Detective. Tam to ale vzali do rukou ostřílení herečtí matadoři. Tady mlaďasové a to je také jeden z důvodů proč hodnotím tak vysoko. ()

First Light (2018) (S01E01)

Ale proč ne. Lidský přístup, nic netušící mladá dvojice které není nesympatická a pomaličku se rozvíjející příběh. Za mě prozatím dobrý... Uvidíme co přinese budoucnost. ()

Suicide Sprints (2018) (S01E02)

Překvapivě mě to opravdu zaujalo. Velice dobře napsané vedlejší postavy a super režie. Takový jakoby pohodový díl ale s perfektní temnou a tajemnou linkou pod povrchem. Konec má tah na branku jako prase, už se těším na další díl za mě 85% ()

Call/Response (2018) (S01E04)

Stále jsem nepřišel na to, proč mě tenhle seroš tak strašně baví.. možná ten lidský přístup, detektivní zápletka a x-menovské schopnosti, které, jak mi diváci tak hlavní hrdinové stále pomaličku polehoučku poodkrýváme . Opět skvělý díl. ()

Funhouse Mirrors (2018) (S01E06)

Temnota a světlo, prašivý poldové, nenažraný korporáty a šaman, prostě Paráda. ()

Back Breaker (2018) (S01E09)

Prostě perfektní. Zejména herecké výkony, režie a scénář. ()

Colony Collapse (2018) (S01E10)

Důstojný konec seriálu který né každému sedne, protože se dosti vymyká standardům a šablonám. Paráda! ()

Spideyho kámošky dostaly režisérku

Spideyho kámošky dostaly režisérku

31.05.2017

Ačkoliv pořád není jasné, jestli (a případně jak) se Spider-Man zapojí do nového pavoučího vesmíru od Sony, máme tu už druhý projekt, který nabírá reálné obrysy. Nejdřív jsme zjistili, že Ruben… (viac)