Do malého zapadákova prichádza nájomný vrah z Virgínie menom Elwood (Christopher Abbott), ktorého si najala mladá žena, aby odstránil jej manžela. Avšak sľúbenú finančnú odmenu nedostane načas, a tak sa rozhodne ubytovať v miestnom moteli a svoj pobyt predlžiť. No majiteľom motela je zhodou okolností Sam (Jon Bernthal) - slávny jazdec ródea, ktorý tiež pochádza z Virgínie a ktorého Elwood pozná z rozprávania svojho otca. (sochoking)

emma53

To je přesně ten druh filmu, kde si budu muset asi pořídit brýle pro noční vidění. Vše zastírající temnota ještě nemusí nutně dělat dobrou atmosféru a to je právě tenhle případ. Celkově jsem stále čekala, kdy se to nějakým směrem pořádně rozhoupe, ono celou dobu nic a konec byl jeden z těch, které jsou klasikou, neurazí, ale také nenadchne......škoda. ()

sochoking

Milujem filmy z vidlákova, kde každý pozná každého, avšak toto nie je ten prípad. Tu sa postavami absolútne moc tvorcovia nezaoberali. Do nejakého mestečka dovalí nájomný vrah (Ch. Abott- tento chlapík má neuveriteľný potenciál! Už v James White som si všimol jeho kvality.) a ubytuje sa v moteli, ktorý patrí bývalému slávnemu jazdcovi rodea, ktorého hrá Bernthal. O ňom sa dozvieme len to, že kedysi mal dcéru, aj to len medzi rečou. Takže, či si máme domyslieť ten zvyšok, že čo je s ňou, to mali zrejme tvorcovia úplne vpaži rovnako, ako mal vpaži Bernthal, ked' dostal na držku od jedného týpka. Avšak muzika použitá vo filme je o level vyššia, než samotný film, až ma to pomaly nútilo ísť na štyri hviezdy. To by však film nesmel vyšumieť do prázdna pri záverečných titulkoch. 55% ()

Fiftis

Toto je skutočne snímka plná krásnych scén a scenérií americkej Virginie. Atmosféra si udržala celý čas vysokú úroveň hybnosti; ale film sa javil skôr ako veľkolepá prehliadka, než niečo poučujúce. Môžete sa tešiť zo sledovania toho, čo sa odohráva, ale iba ak nepotrebujete vedieť všetko o tom, komu sa to stane. Postavy sú nám predstavované postupne. Pomaly. Elwood (Christopher Abbott) je úžasný vo svojej depresií - zúfalosti. Výkon Jona Bernthala netreba spomínať, ten je skvelý v každej snímke. Trošku akoby nepochopená úloha Imogen Poots. Bola dosť v úzadí. Ako Thriller je to pomaly snímka roka, to napätie sa dalo krájať. Nechápem, že je táto snímka tak málo známa. Rozhodne keby mala aspoň 5.000 hodnotení, tak by sa jej percentá zvýšili do červených čísel. ()

kaylin

Na tyhle pomalé thrillery musíte mít náladu. Jon Bernthal je herec, který je zvládá levou zadní a je v tom dobrý. Tady nám ukazuje, že být správce motelu není sranda, pokud jsou jeho nájemníci podivné existence. Ale s jedním se spřátelit dokázal. A to byla chyba. Pomalu gradující tempo, které prostě musí vést k destrukci. ()

Real Tom Hardy

"I CAN'T GO. I GOT A DATE TONIGHT. I MADE A RESERVATION. IT'S FRENCH FOOD. I CAN'T." -------------- Americký zapadákov ma proste dokáže vždy úplne dostať a vďaka nemu som často ochotný stráviť aj nestráviteľné. Tu to nebolo inak. Bernthal by aj hral, no tentokrát nemá čo, takže napokon je z toho len vrece plné slov ako "Yeah", "No" a "I guess". Scenár je absolútny kus šrotu vrátane dialógov, o zvyšku technickej stránky nehovoriac. Jediné, čo mohlo filmík ako tak zlepšiť je napätie, nuž, bolo nulové. Sweet Virginia je bez nejakého dlhšieho uvažovania za 1*, avšak za Bernthala, ústrednú zvučku a fakt, že som videl už aj omnoho väčšie filmové katastrofy, nechávam za 2*. ()