Test

Anna (Rebecca Hallová) a Will (Dan Stevens) spolu zažili všetky dôležité životné premiéry - prvú pusu, prvé milovanie a tiež prvý a jediný vzťah. Vo chvíli, keď sa Will chystá požiadať Annu o ruku, ich najlepší priateľ Glenn (Jason Sudeikis) im odporučí, aby pred svadbou vyskúšali sex aj s inými ľuďmi. A tak sa obaja čoskoro ocitajú v celkom neznámych vodách a vydajú sa na experimentálnu romantickú cestu ďaleko za hranice ich dokonalého vzťahu. Podarí sa im obom objaviť vhodnejších partnerov než tých, čo doteraz poznali? (TV JOJ)

easaque

+2* Byl jsem docela zvědavý co dokázal režisér z docela zajímavého námětu vytěžit a nakonec musím uznat, že zdejší známka je odpovídající mému pocitu z filmu. Chování postav mi přišlo občas nelogické, dialogy nepřirozené a hlavně nemám představu, co tím vším chtěl autor říct. Ale nemůžu říct, že bych se nudil, protože občas vtipný byl a ani zpracování nebylo špatné. Nevím komu bych tento lehce nezávislý film doporučil. Sice gay linka asi potěší určitou část publika, ale to nestačí, takže si časem na něj nikdo nevzpomene a zapadne do propadliště dějin. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 2 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 1 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Kaka

Xtá variace zimní procházkové vztahovky, podpořené smyslnými neony přes řeku pulsujícího velkoměsta. Méně vyzrálý a dětinštější bratříček Before We Go, nebo 5 to 7 s postavami, které zdaleka nejsou tak životem ztepilé a na první pohled emocionálně progresivní. Je to taková experimentální pel-mel jízda pro ajťáky, kteří by rádi oťukávali co jim svět může nabídnout, ale jsou na to příliš málo odvážní a příliš mnoho konzervativní. Přesně takové postavy tu s trochou nadsázky reprezentuje Stevens a Rebeca Hall. Chemie mezi nimi ok, avšak ta nutnost rozbít jejich konzervativní monology gayovskou protiváhou druhé dvojice je extrémně viditelná a místy dost otravná. Nejlepší personu hraje samozřejmě Gina Gershon, která je trefená dokonale. Myšlenka dobrá, provedení spíše letargické, jdoucí po povrchu a do hloubky se pustí jen ve dvou-třech scénách. To je málo na špičku žánru. ()

IceQueen

Potrebovala som iba dva prstíky, keď som počítala, koľkokrát som sa zasmiala. Jeden by si myslel, že z podobného námetu by sa dali vytrieskať celkom výživné humory. Potľapkanie chlapa po ramene po nudnom, krátkom a neuspokojivom sexe, s verbálnym ohodnotením "good job", si určite zaradím do svojho súkromného zoznamu postkoitálnych reakcií. ()

eileen

Film je pro mě ukázka toho, že zajímavý námět jde natočit i úplně blbě. Jak toto mohlo být originální, přitom to ale působí, alespoň na mě, strašně nepřirozeně, od začátku do konce je to taková divná křeč. Dana Stevense mám ráda, ale tahle role mu moc nesedla a Rebecca Hall mi byla taková nějaká nesympatická, nehezká, i když všichni pořád říkali, jak je krásná. Chování hlavních představitelů bylo neskutečně nejapné. Uměla bych si i představit, že se dva lidé leknou , že spolu mají strávit celý život, aniž by poznali někoho jiného a chtějí to dohnat. Ale proč tak okatě jeden před druhým? A závěr - pro mě úplně nemožný, buď to měl být happyend, nebo si ona měla včas uvědomit, že s ním nechce žít. Proč ji v tom utvrdil zrovna dodělaný byt, to jsem fakt nepochopila. Divný od začátku do konce. ()

misterz

Na prvý pohľad možno obyčajný romantický film, no nie je tomu tak. Po prvé nekončí štandardne rovnako ako väčšina romantických filmov a po druhé má pridanú hodnotu. Myšlienku, ktorá vychádza zo života a možno aj z reálnych skúseností mnohých ľudí. Proste mať iba jedného partnera na celý život a "neochutnať" niekoho iného nefunguje. A skúšať tým zachrániť vzťah je už neskoro. Manželstvo je pre pripravených, tí dvaja neboli. Slabší nadpriemer. 70/100 ()