Adamův svět, který se stále vzpamatovává z rozchodu s Allison, je uvržen do dalšího chaosu, když je překvapivě pozván na její svatbu. (Televize Seznam)

Mukade

neviem ako prišli na to, že by to malo byť zábavné pozerať (vraj komédia)? Skôr je to pain in dí ass, lol, výdatne si preto pomáham preklikávaním dopredu. (som na 30. minúte, možno to ešte len príde) Pán režisér a scenárista v jednej osobe si tu iste rieší svoje staré boľáky. Ale, aby som bol spravodlivý, má to aj dobré momenty, občas, zriedka............................ Taak som to dokončil, hrozný film. 9/10 tragédia, 1/10 komédia = buzzkiller movie. Nevhodné pre empatických ľudkov. ()

angel74

Svatební host je spíš k pláči než k smíchu a to je možná zásadní důvod, proč má tak nízké hodnocení. Já žádnou velkou taškařici neočekávala, tím pádem necítím zklamání z toho, že film nehýří vtipnými scénami. K nejhezčím okamžikům bezpochyby patří příjemné vzpomínky Adama na vztah s Allison, které navozují romanticky snivou atmosféru. Adamovo hořké vypořádávání se s nešťastnou láskou na mě působilo celkem reálně, jen se v tom mohl plácat trochu kratší dobu. Nicméně oceňuji, že nedošlo na klasický happy end. (60%) ()

silentname

Nie moc zvládnutý film. Je tu možno pár dobrých scénok a myslím si, že Cobbie Smulders a Justin Long majú medzi sebou nejakú tú chémiu, no je tu veľmi silne vidno, že Justin Long nebol správnou hereckou voľbou do role Adama a absolútne nevie predať svoju postavu. Jeho problém je, že v mnohých scénkach pôsobí veľmi nasilu, nedáva tomu veľkú charizmu a so svojimi kolegami si často nerozumie. Potom sa stáva, že mnohé scénky namiesto toho, aby boli humorné vyzerajú viac divne a neprirodzene a nasilu. a to najmä všetky časti s Kristen Schaal. Nielenže to rande im bolo dohdnuté, ale ani sami nevedia tomu dať nič, čo by čo len niečo reálne naznačilo. A ak my ako diváci nemáme pocit, že niečo je skutočné, ako môžu tomu uveriť postavy vo filme? Možno za to môže aj slabá réžia. Väčšina hercov je celkom okey a viac-menej asi vedia, čo môžu spraviť, no realita je taká, že Justin Long si pravdepodobne nerozumel ani s režisérom. Nikdy nemám pocit, že vie čo sa od neho očakáva a možno aj to je dôvod, prečo jeho postava pôsobí tak umelo a nesprávne spracovaná. A bohužiaľ je to dosť veľký problém. Môj druhý problém ale pramení aj z toho, že sa dokopy dozvieme o vzťahu medzi ním a Allison veľmi málo na to, aby sme ich vedeli pochopiť a vedeli mať predstavu, prečo ho to všetko tak trápi. A tých pár flashbackov tomu moc nepomôže. Aj keď je pravda, že vďaka ním máme asi jediné scénky, ktoré majú trošku charizmy. Ľudia, "Literally, Right Before Aaron" podľa mňa nie je dobrou komédiou a strata času. Pokiaľ chcete vidieť podobnú tému spracovanú lepšie, tak by som osobne asi doporučil tohtoročné "Table 19". Nie super komédia, ale dala tomu viac. Hodnotenie: C- ()

chrispe

Je to takový... rozpačitý, až trochu trapný. Nechápu ten důvod, proč Allison pozvala Adama na svatbu. Nechápu proč on přijal. Nechápu, proč ho nechala všechno podstupovat. Nechápu, proč neodešel. Divný, protahovaný věty. Spousta opakování už vyřčeného... sadomasochismus. Ne, vlastně chápu o čem to bylo. Člověk má občas pocit, že musí věci ukončit, když včas neskončily samy. Občas neumí věci opustit a pořád se k nim vrací a rýpe do nich, i když to bolí. Ale já na to fakt neměla náladu a nesedlo mi to. Tento typ filmů mám ráda, ale musí v tom být něco navíc. Tady mi to nestačilo. ()