Miliónový ženský

• Japonsko Hjakuman'en no onnatači (viac)

Pět krásných, ale tajemných žen se přistěhuje k neúspěšnému spisovateli Shinovi, který jim vede podivnou domácnost výměnou za pravidelnou, pěkně kulatou sumičku. (Netflix)

Mkqp

Šin je talentovaný, ale nepopulární spisovatel novel, kterému se jednoho dne do domu nastěhuje pět záhadných žen. Ty přišli na něčí pozvání a každý měsíc mu platí milión jenů. Kdo je pozval a jakou mají roli? ■ Šin a jeho harém, tak by se dalo tohle uskupení popsat, protože téměř každá z těchto záhadných žen k Šinovi postupem času začne cítit něco víc. Nicméně se nenechte zmást, poněvadž příběh není založen na snaze si ho přetáhnout pro sebe a válčit proti ostatním nápadnicím. Každým přibývajícím dílem se naopak rozkrývá záhadný příběh a postupně se dovídáme víc a víc o minulosti každé z dívek a také to jakou roli mají v tomto příběhu. ■ Už to bude asi rok co mě nějaký seriál takhle pohltil. Do 10. dílu absolutní špička, Ten konec už mi sice tolik nesedl, ale i tak jsem pořád nad míru spokojený. Skvělá práce s postavami, jejich dialogy a timingem při postupování příběhu. ()