Promo 1

DaweForeman

Od tohohle anime jsem nevěděl co očekávat, ale tak nějak jsem se nechal strhnout jeho atmosférou a sledoval až do konce. Hlavní středoškolský shut in hrdina tvoří celkem dobrou hudbu a jednoho dne je zlanařen k setkání s fanouškem, ze kterého se nakonec vyklube malé děvčátko, které má rádo jeho hudbu. Od té se dozví, že má kapelu ještě se dvěma dalšími holkami a chtěli by od něho pomoct zorganizovat koncert, který by pomohl jejich sirotčinci. Nakonec to neskončí jen u toho a pomáhá jim dál v jejich hudební kariéře. Především tomu pochválim celkem pěknou hudbu, povedenou animaci, tak nějak onen lehký a pohodový slice of life a samozřejmě i onen zápal pro hudbu. Na druhou stranu je trochu zklamání, že tam nebyl dán příliš velký prostor Sakuře - jakožte druhotnému příběhu, když všechno se čistě akorát zaměřovalo na ona tři malá děvčátka a jejich hudbu, kdy ostatní aspekty života byly silně upozaděny (s výjimkou té situace okolo Nozomi). Nejhorší na tomhle ale je trochu ujetý vkus autora, kdy jak už jsem zmiňoval, tak se jedná z větší části obsazení o malá děvčátka (celkem 5 tušim + jedna trochu neodhadnutá). Je to spoustu záběrů fanservisu a ecchi prvků, které už silně hraničí s pedofilní úchylárnou - to si tu fakt mohli odpustit (kdo ví, jestli tu anime verzi ještě neokleštili, aby to bylo možný vůbec vpustit do telky). ()