Holky na drátě

• Španielsko Las chicas del cable (viac)

Madrid, 20. léta 20. století. Čtyři ženy v národní telefonické společnosti žonglují se vztahy, přátelstvím a prací na moderním pracovišti. (Netflix)

Recenzie používateľa yvona k tomuto seriálu (4)

Holky na drátě (2017)

Hodnotím jen 1. - 3. sérii, které jsou velmi dobré, vizuálně dokonalé a přestože jde tak trochu o červenou knihovničku mé babičky, dost jsem se bavila.4. je slabý průměr. 5. je totálně odfláknutý propad, který se s první nedá v naprosto ničem srovnat. Dějové zvraty jsou natolik absurdní, že je to téměř po celou dobu velmi úsměvné. Ožívají i dávno mrtvé postavy, aniž by nám bylo aspoň naznačeno, kterak se jim to zadařilo. ()

Série 3 (2018) (S03)

Velký špatný :)))) telenovela, ve které se tradičně nedočkáte žádného rozuzlení jen, aby mohla pokračovat donekonečna. Absurdní scény, klišé, naivní pojetí celkově. Ale baví vás to. Aspoň ty, kteří si přiznají, že i telenovely mohou pobavit. ()

Série 4 (2019) (S04)

Tak tohle bylo masitý chucpe :))) To je snad výsměch divákům. ()

Série 5 (2020) (S05)

Odpudivý vzhled monstra Oscara kazí i to málo, co by mohlo být koukatelné. A celé to nabralo už neskrývaně totálně absurdní směr. Asociuje mi to pohádku o Kohoutkovi a slepičce. Děj podobný. Jó a Alba má už tři série jedny šaty. To je odhadem 10 - 12 let. Drastický propad úrovně zpočátku příjemného seriálu završuje posledních 5 dílů. ()