Elerrina

Jedná se zřejmě o sérii krátkých cut scene k RPG hře Chain Chronicle. Představuje nám obyvatele každého jednotlivého království, které ve hře navštívíte, asi proto, aby bylo možno to obrovské množství postav nějak personalizovat a odlišit od sebe navzájem. Pro pochopení děje následujícího anime Chain Chronicle je bohužel tato minisérie téměř bezcenná. ()

DaweForeman

Za snahu a promyšlené prostředí s mnoha postavami a různorodými národy a kraji jedna hvězda. Ještě bych tak mohl vynachválit hudbu, ale tam už vše končí. Smysl tohohle počinu jsem jaksi vůbec nepochytil, protože v prvním díle se jedná spíše o trailer a v následujících dílech je to spíše o pochycení příběhu jednotlivých postav z nějakého časového úseku. Takže to nemá žádnou časovou posloupnost, ale úplnou nahodilost a to kompletně ve všem. Z tohohle si člověk nemůže nic odnést - možná tak hráči, kteří to hráli a mohli si trochu dokreslit pozadí, ale samostatně sledovat je to téměř o ničem. A co se týče animace, tak tam je to trochu slabší (obzvláště ty primitivní kostlivci). ----- Jinak příběh, co jsem tak nějak pochytil, tak temná armáda se snaží získat speciální knihu "Chain Chornicle" a zničit celý svět. V tom jim má zabránit společenstvo hrdinů, které se neustále rozrůstá o nové členy a skládá se z různorodých postav. ()