Vyhlazovací jednotka V1 pátrá v nedaleké budoucnosti po přeživších, které nesežrala ani nenakazila zmutovaná monstra. Planeta je téměř prázdná a oni doufají, že se nestanou svačinou krvelačných pysků. Jednoho dne se však ozve vysílačka a na druhém konci hrdina povstalců - generál Testicle! Potřebuje zachránit, je v pasti...a má u sebe doutníky! Cesta za záchranou lidstva může začít... (Gary)

Davies182

Ta správná kun*ovina na dlouhé pivní odpoledne s partou podobně naladěných kamarádů! Úplně by mi stačilo, kdyby tvůrci bez skrupulí blili brutálně povedený hlášky každejch pět minut, tady toho ale je mnohem víc. Prostě takovým tím šikovným způsobem každým coulem tak debilní film, až je to vlastně strašně vtipný lomeno zdravě trapný. Jestli si myslíte, že jste na to připraveni, tak jste se v životě nepletli víc. ()

choze

Větší. Mnohem větší. Aneb od amatérského filmečku k amatérskému velkofilmu. Brutálně se přifoukl nejen počet postav, lokací a minut, ale taky mytologie, a tak vidíme události a postavy, o kterých se v ultrakomorní jedničce jen mluvilo. Původní kraťas je neustále citován, variován a rozvíjen, ale pořád jde o to samé - pubertální řachandu postavenou na hypervulgárních dialozích, hláškách a hercích, kdy vám ten humor buď aspoň částečně sedí, nebo tu nemáte co pohledávat. I když by byla škoda nechat si ujít film dělaný s takovou chutí a srdíčkem. A s takovým hudebním podmazem :) A s rotačákem! P.S.: Vrba si sice napsal nejvděčnější roli pro sebe a exceluje v ní, ale při scéně z talkshow si film na chvíli ukradne Tom Opatřil jako naspídované žoviální moderátorské hovado. Hned bych si dal jeho spin-off! ()

pornogrind

Na pokračování " kundího projektu " v podobě " Vaginator: Dawn of the Bitches " jsem se neskutečně těšil, ale zároveň jsem měl strach aby to Vrba nějak nezprasil. Obavy byly zbytečný. A já se tímto Vrbovi omlouvám. S větší porcí stopáže přichází i větší porce zábavy, hlášek a postav. Vulvis a Squirt jsou zpět a spolu s nimi Ricky, Screw a Testicle. Bonusem pak je Jimmy Bottom a Dr. Hubbard´s. Vrba tuhle story parádně rozvedl a mi se tak dozvíme kde a jak tahle vaginální apokalypsa vlastně propukla. Bez pussyradaru, doutníků a pořádných zbraní jste prakticky v 3,14či. Komu se líbilo " V1: The Hunters of Carnivorous Bitches " tak tohle ho určitě nezklame taky. Za mě Vrba opět zabodoval a já ho za to odměním plnou palbou hvězd. ()

Othello

S Vladimírem Justem jsme se shodli, že hláška "Dej mu něco pod hlavu ať mu nezapadne jazyk." je nejvtipnější moment v českém filmu od Jméno kódu Rubín. Petříček neustále předhazoval perky expozice a zejména ďábelskou talkshow Toma Opatřila. Jan Rejžek zamlel něco o stalinistických čurácích a šel si to pustit znovu. Docela jsme čuměli, protože jsme si všichni mysleli, že už je dávno mrtvej. ()

eraserhead666

Co v předcházejícím kraťasu nefungovalo, protože bylo moc zkratkovíté, tady konečně funguje. Skvělý rozjezd filmu, reklamy boží, Robert Poupátko naprosto skvělý, talk show fajn, jen by moderátor nemusel tak přehrávat a zpovídaný imitovat Lišku a pak samotný příběh vojenské jednotky zábavný (až na zbytečně a nejednou až nemístně tlačenou vulgaritu). Hlas akčních hrdinů devadesátých let fakt potěšil. Zpracování je hodně dobré, střih, hudba, triky, nápaditost i charaktery postav. Ač si uvědomuji, že je to záměrné, přílišná teatrálnost mi nebyla moc sympatická. ()

Xeelee

Zachraňte generála Testicla. Hláškami, akcí, romantikou, emocemi, zmutovanými kundami, doutníky a časovými paradoxy prošpikovaný masterpiece! Vrba rozpracoval jednoduchou konvezračku V1: The Hunters of Carnivorous Bitches do rozměrů epického akčňáku s kundyrvoucím sountrackem. Hej, chlapi! Poslední granát. Snad se dočkáme plnohodnotného pokračování a ne jen středověkého vánočního poselství ve Vaginator: Merry Medieval Christmas | ► Vaginator: Dawn of the Bitches ()

ledzepfan

Sorry jako, ale tohle je aktuálně, v rámci filmového trashe, bezkonkurenční.. Fakt to působí jako ty nejvyváženější, nejrafinovanější a tím pádem nejlepší věci od Tromy. Naposledy jsem se takhle trashem bavil snad právě u prvního Toxického mstitele. Respekt čuramrdani. Tohle jste zmákli like a boss. ()

L_O_U_S

Naprostá ulítlost z dílny dvou magorů, kterým úchylárny nejsou cizí. Je fajn znovu slyšet hlasy, které mě dodnes baví u předabovaného Harryho Pottera. Klobouk dolů před Pavlem Soukupem, že se do něčeho takového nechal uvrtat. (1 249.) ()

Brennos

Padesát minut pořádně odvázané koniny, která baví od začátku do konce. A žalozpěv při umírací scéně mi bude v hlavě rezonovat ještě hodně dlouho. ()

honajz2

Vlastně jsem si jen připomněl, proč mi segment Roberta Vrby v Pionýrech hororu nesedl. Sice je tu vidět, že se všichni při natáčení skvěle bavili a snažili se to zpracovat nejlíp jak mohli, ale když pominu úvodní reklamy a talk show, kde mi to ještě občas vtipné přišlo, tak jsem se dočkal toho úplně stejného, jako v prvním díle - tuny rádoby cool drsných hlášek, kde co sprosté slovo, to automaticky vtip (nebo aspoň má být). A tenhle Vrbův humor se mi omrzel opravdu docela rychle. Pak už mi přišel jen laciný, repetitivní a trapný a v závěru jsem se u toho pořádně nudil. Chtěl jsem to zkusit už asi čtyři roky, dneska jsem tomu tu necelou hodinku obětoval, ale opět jsem zjistil, že tohle prostě není pro mě a celé to jde dost mimo mě. Aspoň že ten rozjezd byl celkem zdařilý, to jediné mi dojmy nějak zachránilo na ty 2*... ()

JamesSi

(parafrázováno) Jsem si myslel, že si najdu místo nějakou chatu daleko vod těch k*nd a ne že budu pobíhat tady roky se samopalem. Najít si nějakou ženskou a nebo alespoň nějakýho chlapa. A to měl bejt Ricky. I když von by s tim asi nesouhlasil. Teď je Ricky mrtvej a ty nejsi můj typ. ()

psychous3

Řežba, ale totální! Hlášky navazující na sebe v takovém sledu, že se nepřestanete 50 minut smát. A do toho kundy, spousta kund. "Teď se rozdělíme a budeme úplně v prdeli!" ()

Erumocio

Monsterkundí úchylárna! Měl jsem to štěstí být na besedě s autory. Na otázku, jakou kundou se inspirovali při designu Monsterkund odpověděl Vrba, že kdysi dávno viděl ve sprše svojí babičku. Nezbývá než doufat, že se na tohle zrcadlo babička nikdy nepodívá. ()

ShirleyS.

Už prvý diel Vaginátora zaslúžene patrí medzi instantnú klasiku, dosť som sa však bála, ako sa Robert Vrba popasuje s námetom na o dosť väčšom priestore druhého dielu. Zbytočne - pretože je tradične silný v dialógoch a kultové hlášky majú veľmi silnú kadenciu. Dočkáme sa rozšírenia charakterov (otravného Squirta si patrične užijeme práve až v dvojke) i keď u niektorých mohla byť silnejšia (drsňák Screw - zase si to vynahradí svojou finálnou scénou). Celú prvú polovicu filmu si pre seba kradne geniálny Tomáš Opatřil ako moderátor Jimmy Bottom, ktorý nutne POTREBUJE svoj spinoff. Je to proste sprostý klenot napísaný a natočený chytrými ľuďmi, ktorí očividne milujú film. ()

El.Negros

Zcela neotřelá, zdálky rybinou a doutníky zavánějící road-action-post apo-bitchin´ movie. Nic pro slabý nátury a nezkušené anální panice. Výborný, dovolím si říct, až Kulhánkovský vesmír, jež vás nenechá ani chvíli oddychnout od špičkové akce, efektů dělaných na míru IMAXu, spletitých a promyšlených dialogů v komplexním bludišti mezilidských vztahů. A to myslím stejně vážně, jakože nade mnou Velká Kunda stojí (nepleťte si s panem prezidentem)….. Je tedy s podivem a s určitou mírou úlevy, že stále existují na téhle planetě naprostí magoři, kteří natočí něco tak úchylně luxusního! ()