Zpátky do práce

• Kanada Workin' Moms
Kanada, (2017–2023), 30 h 26 min (Minutáž: 22 min)

Tvorcovia:

Catherine Reitman

Catherine Reitman, Dani Kind, Juno Rinaldi, Katherine Barrell, Philip Sternberg, Sarah McVie, Jessalyn Wanlim, Dennis Andres, Ryan Belleville (viac)

Mateřská končí a je čas vrátit se do práce. Čtyři mamky v současném Torontu zdolávají děti, šéfy, lásku a život (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (53)

Zpátky do práce (2017)

Workin' Moms mě hodně bavily. První řada je fakt super, ty další (řekla bych, že právě díky ní) se zdají slabší, ale furt je to dobrá zábava. Tento seriál ukazuje momenty ze všedního života partnerů a rodičů a věřte mi, že se tam najdete, nebo někoho koho znáte, zasmějete se (nebo vás i kapku zamrazí). ()

Série 1 (2017) (S01)

Workin' moms! Za mě velmi příjemné překvapení, které otvírá spoustu nejen ženských témat a je to skvělý. Většina sice jen sklouzne po povrchu, ale to neva, i tak to dá impuls k zamyšlení. ()

Pilotní díl (2017) (S01E01)

Kate je vážně sympatická. Frankie mě se svou docela maličkou poporodní depresí dostala a Anna mi zatím přijde nevýrazná. Uvidíme co z toho bude, zajímá mě to. Každopádně už u tohoto prvního dílu si říkám: Díky za naši mateřskou (a rodičovskou) dovolenou a tu možnost zůstat s dítětem doma déle jak pár měsíců. Tohle bych zažívat nechtěla. 3,5* ()

Pravidla (2017) (S01E02)

A hle! Anna se nám vyloupla! Matky jako je Anna mě děsí. Jenny vypadá na zajímavou postavu, kapku klame tělem. ()

Ženská karta (2017) (S01E03)

Fakt bych přísahala, že herec, co hraje manžela Kate, je ten divnej zrzek z Prciček. Jinak... všechny postavy jsou čím dál sympatičtější a já se bavím, jen tak dál. ()

Špatná výpomoc (2017) (S01E04)

Popravdě... v tom závěru jsem se obávala něčeho horšího. :D A veřejně děkuji za svou mámu. ()

Vlk a zajíc (2017) (S01E06)

Sex funguje vždycky. Zatím epizoda u které jsem se nejvíc nasmála. ()

Nanuk a kruhová náušnice (2017) (S01E08)

I když se i v tomto díle řešilo mnohé, nemůžu si pomoc... přišel mi kapku "vycpávkový". ()

Zrádná bradavka (2017) (S01E09)

Jak se z na pohled pohodového páru stávají ti, co spolu vlastně nemluví. ()

Kormidelník (2017) (S01E10)

Jede si to svým tempem, rozhodně se nedá říct, že se tam nic neděje. Každopádně i přes ty osobní dramata se mi to zdá zvláštně poklidné. ()

Sbohem, Kate (2017) (S01E11)

Skoro to vypadá, že mít dítě = (z)ničit si život, což? ()

Sakra (2017) (S01E12)

Co všechno musíte dát na stranu PRO, aby to dalo hodnotu lidskému životu? ()

Závěr (2017) (S01E13)

A žili šťastně až do smrti. ()

Série 2 (2018) (S02)

Druhá série je o dost slabší než ta první. Zatímco prvním odrážela spoustu věcí, které řešíme všichni, ve druhé se z toho stala spíš obyčejná vztahovka na kterou se nebalovali divný věci, aby se tam něco dělo a třeba linka Frankie mi přišla spíš o ničem než o něčem a měla jsem z ní pocit, že tam chtějí tu postavu jen uměle udržet. Ke konci, kdy je Kate tlačena do dalšího dítěte (no ona je prakticky celou dobu, ale nabere to na obrátkách), se mi zdálo, že to nabírá lepší směr a bude to zase o těch "obyčejných" věcech a tématech. Ale to už byl fakt prakticky konec. Doufám, že třetí řada bude více podobná té první, než druhé. ()

2005 (2018) (S02E01)

Trochu jsem se toho dílu bála a nakonec to bylo příjemné zpestření. Klidně bych i pokračovala... ()

Dobrá máma (2018) (S02E02)

Frankie celkem překvapila... ()

Znamení (2018) (S02E03)

Asi bych radši Jenny než Iana. Popravdě mě teď baví spíš jen Kate a Anna. ()

Holy Hole (2018) (S02E04)

Posvátná je jen jedna díra! ()