Kate, Frankie, Anne a teď i Ian se snaží zvládat batolata, stárnutí, práci i soukromí, řeší složité problémy ve vztazích a přitom spolu se svými dětmi dospívají. (Netflix)

dubinak

2. série možná ještě lepší než první. Začínají se prohlubovat vztahy postav, hlášky kumulují do obrovských rozměrů a nabírá to ještě mnohem víc vtipu díky novým vedlejším postávám. Moje závislost na tomto seriálu se začíná vymykat kontrole. ()

chrispe

Druhá série je o dost slabší než ta první. Zatímco prvním odrážela spoustu věcí, které řešíme všichni, ve druhé se z toho stala spíš obyčejná vztahovka na kterou se nebalovali divný věci, aby se tam něco dělo a třeba linka Frankie mi přišla spíš o ničem než o něčem a měla jsem z ní pocit, že tam chtějí tu postavu jen uměle udržet. Ke konci, kdy je Kate tlačena do dalšího dítěte (no ona je prakticky celou dobu, ale nabere to na obrátkách), se mi zdálo, že to nabírá lepší směr a bude to zase o těch "obyčejných" věcech a tématech. Ale to už byl fakt prakticky konec. Doufám, že třetí řada bude více podobná té první, než druhé. ()