dubinak

7. série je asi o chlup lepší než ta šestá, ale je to hodně těsné. Pořád se ale nemůžu ubránit tomu, že tohle bude ten seriál, ke kterému se občas budu vracet a pouštět si ho minimálně na kulisu k vaření, protože ten humor a zdejší postavy jsou prostě fajn. Loučí se mi s ním docela s těžkým srdcem, ale konec už byl potřeba, aby se zachovalo kouzlo. ()

PenelopaW

Sedmá série neurazí, ale ani výrazněji nenadchne. Po úvodních epizodách sklouzlo tvůrci k osvědčeným schématům z předchozích řád a dost vcelku slibných myšlenek vyšumělo do ztracena nebo se proměnily v pouhou epizodu:  Anne a její touha po adrenalinu, pokud to mohu nazvat takto, abych neprozrazovala příliš, Ram (a spor s Denise), Seamus (vztah Anne k němu), Jenny a Gary, ... Řešily se obligátní starosti, tedy sladění kariéry s mateřstvím (tentokrát v podání Sloane; toho gynekologa fakt žeru!) nebo mnohokrát obehrané zda (ne)důvěřovat Alice. Jediný, kdo mi j srdci stále nepřirostl, je Jenny. Ač některé momenty s ní a její neomalenost měly svůj půvab, tahle osoba je krutě nesympatická. Přesto jsem se ale bavila, a to hodně, laťka zůstala pořád poměrně vysoko a tenhle seriál je jedním z nejlepších, na které jsem v poslední době narazila, a který mě nutil koukat na díl za dílem dlouho do noci. Seamus byl naprosto k sežrání a neměla jsem nejmenší tušení, kdo je jeho dívka. Rosie byla dokonalá a mrzí mne, že zbytek reklamky nedostal víc prostoru. (Zbožňuji Richarda ) Bez mučení přiznávám, že instruktor sebeobrany by dostal i mne a scéna s hlavou na konci 4. epizody byla jedním slovem perfektní. Větu "This Is definitely part od it" jen tak z hlavy nevymažu. ()