Topco

Nádych nadprirodzena, vrcholiaci oidipovský komplex, zasnená, miestami zaspatá filozofia, štýlovo štylizovaná prestrelka. Pocity zmiešané, všetko šokujúce pôsobí prvoplánovo. Refn sa po evidentnom finále v 8.časti snaží dať sérii hĺbku. 3,5* ()

SpaceOdyseus

Zase ty maminky... Musim si nekde najit nejaky rozhovor s Refnem, kde rozebira jeho vztah s matkou, to musi byt slusny material. Jinak serial me bavi cim dal tim vic. Devitka je super epizoda s bombasticky poetickou akcni scenou a ani to zbesile tempo netempo mi nevadi. ()

warrenur

Az na velmi clivy a vizualne i pekne zvukovo podfarbeny zaver, je prva cast epizody miesaninou wtf momentov "per excelance". Od bodov programu schodze az po vyplody niekoho trpiaceho mesiasskym komplexom. Opat raz zvitazila forma. Skoda. ()

ScarPoul

Troška nadprirodzené... finálna prestrelka podaná vizuálne perfektne a trochu toho oidipovskeho komplexu. Dostávame sa do finále ale akosi mi chyba už ťa zaujímavosť. Od prvého dielu pôsobil seriál ako niečo čo ma veľmi jasné smerovanie..vyzerá to ale tak že je to len utopené vo vizuale. Šokujúce veci začínajú pôsobiť veľmi samoúčelne. ()