Pod vedením Starfirea dokázali Mladí Titáni – Beast Boy, Raven, Blue Beetle, Robin a čerstvý navrátilec Nightwing – vybudovat nezlomný tým pro nikdy nekončící boj se zlem. Jenže nejnovější členka, tajemná a mocná Terra, tento stav nejspíše změní. Mezitím se probudí dávné zlo – Bratr Blood - a ve stínech číhá známý nepřítel Deathstroke. A oba se chystají udeřit. V příběhu plném nečekaných zvratů, intrik, dobrodružství a zrady budou Mladí Titáni nakonec muset svést bitvu s nepřáteli i svými vlastními pochybami, aby znovu stmelili tým a překonali temné síly kolem sebe. (Magic Box)

Spiker01

Páni, nic extra jsem nečekal, ale je vidět, že si Warneři pohrávají i s těmi spin-offy a to je tu pojítko jen přes Nightwinga. Ale nenudil jsem se ani chvilku a ačkoliv je vidět, že do animace přebytek peněz úplně neteče, určitě se k dalším filmům vrátím. PS : Terra je ultra mega cool. .. 75% ()

NinadeL

V 80. letech patřili Teen Titans mezi topky George Péreze. Věnoval se jim dlouhá léta a vedle Wonderky a Avengers pro Teeny vytvořil ty nejlepší věci. O filmové adaptaci se spekulovalo dlouho, takže současný animák musel překlenout hodně času. Zmizela studená válka, tým se změnil a zatímco dříve Teeni plánovali takové dospělácké společenské události jako svatbu, současní Teeni mají blíže k dětem, než k mladým dospělým. To ostatně opisuje dlouholetý trend v DC, které dělá vše pro to, aby juvenilní roky trvaly nejlépe navždy. Každopádně je skvělé, že česky vyšel původní komiks z roku 1984 i tento film a je tak možnost si pohodlně srovnat obojí. ()

Davies182

Bomba teenagerská parta do animované nepohody aneb DC týmovka, jak má být! Akční, vtipná a lehce temná. Zdravíme z trailerů směšně vypadající Justice League! ()

Shakers

Sam Liu natočil pár dobrých animákov a toto vyzerá v akciách tiež celkom dravé a nápadité, akurát mám problém s postavami. Mňa mladí titani moc nebavia. Okrem Nightwinga ma nikto nezaujala a ani ten tu nemal moc priestoru a záporáci alebo príbeh ma tiež úplne nestrhli. Taký lepší priemer, ale baví akciou. 65% - 3* ()

JohnnyD

Triviálny predvídateľný príbeh, nudné postavy, mizerný záporák. Ani neviem koľká v poradí ďalšia fádna akčná nuda v DCUAOM, že už ma aj unavuje nostalgicky spomínať na filmy, ktorými táto séria začala. Celkom ľutujem tých animátorov, ktorí si dávajú toľko práce na niečom, čo malo byť hodené do koša vo fáze prvého draftu scenára. ()

Kothy

Další animák od DC, tentorkát o Teen Titans. Před tímto filmem jsem je příliš neznal. Je to vlastně mladší obdoba Justice League. Hlavní záporák je vůdce náboženské sekty Brother Blood, který jim chce ukrást schopnosti a stát se bohem. Jde po nich i Deathstroke. Naši partu ale jen tak něco nerozháže. Dočkají se i zrady jednoho z členů. "Mám jeden milion followerů." :D ()

Caszidy

Takže Titáni mají tentokrát mezi sebou krysu! Musím říct, že tohle zpestření rozhodně prospělo a aspoň trochu rozbilo tradiční stereotyp komiksových animáků. Pobaví také narážky na partnerský život Nightwinga a Starfire. Deathstroke je pak jako hlavní padouch záruka kvality takřka vždy. Ale hlavně - dejte už sakra Nightwingovi sólovku! A to jak hranou, tak animovanou. Tahle postava má obrovský potenciál. Musím přiznat, že z mého pohledu také snímku prospělo, že nightwingův nástupce v kostýmu Robina, Damián byl po většinu času odklizen na vedlejší kolej. Bohužel tomuhle otrapovi ne a ne přijít na chuť. Celkově musím nový počin DC Animated pochválit, potvrzuje pomalý trend k návratu na kvalitnější příběhovou kolej. ()

malylada

Mladí titáni jsou oživení DC universa a rozhodně mi seděli více, než počáteční příběhy Batmanova syna. První polovina na mě působila malinko dětinská, narychlo splácané jednotlivé vztahy a krom hláškujícího Garea to docela drhne. Druhá polovina více rozkryje zápletku, akce začne být našlapaná a výborně se začne pracovat s jednotlivými hrdiny. Závěr graduje až do epického konce, který podporuje výtečná hudba. Poslední pasáž patří rozhodně k tomu nejlepšímu, co DC vyprodukovalo a režisér zůstane v mém hledáčku.......8/10 ()

liquido26

Teen Titans se sice můžou zdát jako trošku nudný tým, ale tento film rozhodně nebyl. Šlo se tu poměrně do hloubky, co se některých postav týče a Damian Wayne nebyl tak otravný jako jindy. Zajímavé na konci bylo i animované cameo Kevina Smithe. ()

ledzepfan

Nj, objektivně je to spíš za 3. Občas je to totiž zkratkovité a v akci nezáživné.. (ale chápu, že v rámci dramaturgie je nějaká ta zkratka nutná-tím spíš když to komiksový animák vpohodě unese..) Pro týmovku je ale důležité aby fungovaly především vztahy mezi charaktery a to se zde prostě daří. Ta vzájemná chemie je vlastně ústředním motivem filmu a díky Teřře je přítomna napříč různými kombinacemi postav. Každý člen týmu si ssebou táhne jinou osobní zátěž a díky tomu je jeho interakce s ostatními více uzavřená či otevřená. Sledujeme několik poměrně složitých vztahů které jsou psychologicky známé a uvěřitelné (ikdyž cynismem kovaný divák je může vnímat spíše jako teenagerovskou banalitu). Každou tu postavu chápu, o žádné nemůžu říct, že řeší nějaké pseudo emo voloviny a díky tomu vnímám soudržnost týmu jehož vnitřní problémy tentokrát s přehledem zastínily i hlavního záporáka který působil, že tam byl jen proto aby si lidi užili i trochu té akce...... Jo a nakreslit tak výraznou postavu jakou je Kevin Smith tak, že si je podobný jen podle čepice a hokejového dresu je hrozná ostuda. ()

SonGokussj

Na to, že je to Teen titans, tam byly elementy vcelku ne pro Teens :-) Ano. Odlehčená verze dospělejších DC animovaných filmů, ale i tak velmi pěkná, v mnoha případech příjemně překvapila a celkově prostě "Ok" :-) Pro fanoušky Teen Titans určitě povinnost. Hlavní hrdinka Terra (v přehladu Země) měla opravdu dobrý vývoj, silné reakce a velmi sexy postavu :-D Co si budem nalhávat, jestli je to pro Teens, tak tam toto téma bude vyzdvihnuto. A to ne ojediněle. A je to jen dobře :-) Příjemně jsem se bavil. 70 % ()

kaylin

Na konci se to snaží být i trochu emotivní, je v tom zrada a odpuštění, a to většinou docela dobře funguje. Jenže jinak je to pořád hlavně komiksový film s postavami, které nejsou až tak moc zajímavé, v příběhu, který je klasický - padouch vymyslí plán, který je skvělým, hrdinové jdou do háje, ale na poslední chvíli možná... Prostě stereotyp. ()

filmmovier

Komiks mně vyloženě nadchnul a když jsem po jeho přečtení objevil existenci filmové verze, program byl jasný. A ačkoliv Jidášova pomsta je jedním z těch vůbec nejlepších DC animaků, v porovnání s předlohou se přece jen dostavilo mírné zklamání, protože tak dobrý jako komiks film ani zdaleka není (to ale není problém jen tohoto filmu, ale snad všech animovaných adaptací) a trochu mi tam scházela i ta pořádná osudovost. Ovšem užil jsem si to moc a Jidášova smlouva je rozhodně filmový nadprůměr. 75%. ()

VanTom

Tuctová superhrdinská story se trochu rozjela jen zásluhou sympatických postav. Úvodní dětinskost dorosteneckého týmu totiž ustoupila relativně prokresleným, neřku-li dospělým (dospívajícím) vazbám a citům. Pro smrt nebo sexuální narážku se tu fakt nešlo daleko… i když pořád samozřejmě mluvím o americkém továrním mainstreamu. ()

HiddenDragon

Cekal jsem asi vic. Slavne cool jmeno nedela automaticky skvelou podivanou. Kazdopadne si pockam na aktualne vychazejici knizni DC komplet, kde ma "Jidasova smlouva" vyjit. Jsou tam nejake rozdily, hlavne proto, aby film navazoval na serii s Damianem a inovovanou Justice League, kde uz je Cyborg clenem. Podstata by mela byt ale stejna - cili nastrceny trojsky kun primo mezi Titany. Spehovani, ktere ma za cil zjistit jejich slabiny a ziskat je pro ucel tajemne sekty, jejiz vudce Blood se hodla stat bohem. Kdyz se to takto napise, nezni to spatne, ale Sam Liu proste neni Oliva. Ten by to podle me trosku dohnal do krajnosti, do vetsiho dramatu, vetsi krve. Misto fajnoveho pribehu o zrade jsem 3/4 stopaze vpodstate sledoval zase nactilete trapne "problemy" pubertaku, kvuli kterym Teen Titans nepatri mezi mou oblibenou odnoz DC comics. Navic kdyz uz si clovek rika, ze ten spratek Damian snad trochu dostal rozum, je zde Terra, ktera ho s prstem v nose nahradi. V tom smyslu, ze byste ji nejradsi umlatili hlavu mezi dverma, jak je to neprijemna baba, ktera vetsinu filmu jen prska a cynicky se posklebuje. Chapu, ze to je schvalne. Je to divka, ktera se hleda, je zmatena, zneuzitelna... Ale dalo se to pojmout mozna dospeleji a temneji. Ne timhle frackovitym zpusobem ala Damian (a zvlastni, pedofilne ladeny vztah s Deathstrokem to bohuzel nezachrani). Navic zde proti predchozimu filmu z r. 2016 chybi jakykoliv clen Justice League. Jsou to opravdu jen Titani + Nightwing. Take to Deathstrokovo "vstani z mrtvych" (ktery tak pekne umrel v "Son of Batman") je trochu trapne, byt potrebne, protoze je to hl. padouch "Jidasovy smlouvy". Zaver je ale fajn (cili necekejte happyend) a navic je zde par hezkych myslenek ohledne hrdinstvi a pratelstvi + je to posledni film zesnuleho M. Ferrera (Deathstroke). [po titulcich je jedna mala dotacka] ()

iXtr3m3

Videl som ďaleko lepie DC animáky. Čo nenávidím, tak detské hrdinské postavy na čele s Damiánom. Škoda premrhaného potenciálu Deathstrokea, mohol byť v plnohodnotnom dospelejšiom animáku proti Batmanovi, alebo to mohlo byť celé proti Justice League. ()