Antologický seriál inspirovaný chybovou stránkou 404 se snaží u diváků navodit pocit, jako by se ve tři hodiny ráno zatoulali do podivných zákoutí internetu. Klopýtají při tom přes příběhy, které jsou ve světě, jak jsme jej dosud znali, zcela nevysvětlitelné. Seriál nás zavádí na neuvěřitelnou cestu napříč žánrem sci-fi a zkoumá celou řadu otázek: Co kdyby v sobě podivný kreslený seriál ukrýval tajemství cestování v čase? Co kdyby energetické nápoje mohly způsobit apokalypsu? Co kdyby byla předním analytikem NSA obrovská, vševědoucí kostka vnímajícího masa jménem Bob? Od zapeklitých akčních dobrodružství až po hrůzostrašnou hororovou komedii - seriál nabízí ode všeho trochu! (HBO Europe)

Recenzie používateľa kukkik k tomuto seriálu (3)

Dimenze 404 (2017)

Z tohoto soudku zatím jednoznačně nejslabší kus. Na první čáře u mě vévodí Krajní meze, druhý stupeň má Black Mirror a Dimenze 404 je na třetím snad jedině díky tomu, že u mě doposud nenarazila na oponenta, jelikož si jej svojí kvalitou rozhodně nezaslouží. Abych byl upřímný, snad jen poslední dvě epizody Bob a Impulze jakž takž obstojí jako víkendová poobědová oddechovka, zbytek seriálu nestojí absolutně za nic. Celý seriál padá na očividně žalostném rozpočtu, zastaralých efektech, slabém obsazení a především na totálně chatrných scénářích jednotlivých epizod, což je pro mě v dnešní době, kdy jsou vynikajících doposud nezfilmovaných sci-fi románů mraky, naprosto nepochopitelné. Promarněný potenciál, nejlepší věc z celé první série je zmodernizované intro, po vzoru Krajních mezí. 2/5 ()

Chronos (2017) (E03)

Od začátku celkem zajímavý nápad, bohužel ne zrovna nejlépe využitý. Přesto jeden z nejlepších dílů tohoto seriálu. 3/5 ()

Impulse (2017) (E06)

Jednoznačně nejlepší díl celé první (a zatím poslední) série, přesto všech stránkách přinejlepším béčko a to ať už se scénáře, obsazení nebo efektů týče. 3/5 ()