Antologický seriál inspirovaný chybovou stránkou 404 se snaží u diváků navodit pocit, jako by se ve tři hodiny ráno zatoulali do podivných zákoutí internetu. Klopýtají při tom přes příběhy, které jsou ve světě, jak jsme jej dosud znali, zcela nevysvětlitelné. Seriál nás zavádí na neuvěřitelnou cestu napříč žánrem sci-fi a zkoumá celou řadu otázek: Co kdyby v sobě podivný kreslený seriál ukrýval tajemství cestování v čase? Co kdyby energetické nápoje mohly způsobit apokalypsu? Co kdyby byla předním analytikem NSA obrovská, vševědoucí kostka vnímajícího masa jménem Bob? Od zapeklitých akčních dobrodružství až po hrůzostrašnou hororovou komedii - seriál nabízí ode všeho trochu! (HBO Europe)

Rex Mundi

Je to tak nádherne staromilské! Kto sa na tento seriál pozerá súčasnými očami, asi mu dá 2 hviezdičky, maximálne 3. Ale kto má ešte v pamäti staré sci-fi a strašidelné seriály z 80. a 90. rokov, toho srdce pri sledovaní Dimension 404 musí zmäknúť :-) Nechýba ani klasický hovorený prológ. Nečudujem sa, že vzniklo iba 6 častí, lebo to určite nemá šancu osloviť mladého diváka. Okrem toho to po stránke scenárov, efektov a vlastne ničoho nie je vôbec zázrak. Avšak my dinosaury si môžeme nostalgicky zaspomínať, lebo každý človek nad 30 pozná citovú hodnotu prvých popkultúrnych zážitkov ;-) ()

M.a.t.t.

Papierovo sympatická novodobá variácia na Krajné medze, ktorá sa vôbec nesnaží zakrývať, že inšpiráciu čerpá hlavne v béčkovej sci-fi produkcii. V skutočnosti však trochu rozháraná a nie až tak dôvtipná variácia, ktorá pôsobí akoby sa aj kvalitatívne zasekla niekde v deväťdesiatych rokoch. Prísnejšie kritéria znesie len máloktorý diel a vzhľadom na silné obsadenie a papierovo nosné témy je trochu škoda, že Dimension 404 nedokázal prekročiť hranicu neškodnej jednohubky. I keď na druhej strane, väčšie ambície tam možno ani neboli. ()

Evee04

Wow,tak takéto príbehy,človek nevidí každý deň.Na tento seriál som sa tešil i keď som nevedel,čo od neho očakávať.S časti som ho prirovnával ku Krajným medziam,s časti ku Akty X,ale ani v jednom som nemal pravdu.Sledujeme 6 príbehov,6 geniálne scenáristicky napísaných príbehov,ktoré môžu konkurovať vyššie spomínaným seriálom,ale to čo je to ako plus je ta komediálna nádychovosť,ktorú ako vidím vela ludí nepochopilo a práve preto to nie je tak docenené. Zhltol som ho za jeden deň a už teraz sa teším na dalšiu sériu.Za mňa najlepší diel bolo jednoznačne finále série,respektíve 6 čast s názvom Impulse.Odporúčam každému fanúšikovi sci-fi žánru,a predovšetkým ešte raz spomínam ze to je brané ako polovičná komédia,takže to netreba brat hned tak strašne vážne.___90% ()

Malarkey

Musíte bejt asi hodně velkej ajťák, aby Vám došlo, proč se tahle série šesti zábavných epizod jmenuje zrovna Dimenze 404. Osobně musím říct, že každý díl byl zábavný, střelený, absurdní, zajímavý, originální a rozhodně dobře natočený. Jsou to spíše takové jednohubky ve stylu Krajních mezí, jak už tu zmínil M.a.t.t. No a mně to popravdě docela vyhovovalo. Zdejší hodnocení bych zase tak černě neviděl. Neočekávejte nutně absolutní kvalitu, spíš kvalitní absurditu. Není to od věci se občas také u televize odreagovat a zároveň se pobavit. ()

slunicko2

Zajímavé i když neoriginální nápady jsou prezentovány v bulvárním stylu, podbízejí se teenagerům, zpracování je nudně zdlouhavé. Zajímavé náměty dostávají svůj výraz v rozvleklých a zmatených scénářích, které jsou dvakrát tak dlouhé, než by měly být. Jakoby je psali dvanáctiletí nadšenci do počítačových her a filmů. Psali je v horečce za děsivých nočních můr, které mají podobu počítačových her ze sedmdesátých let. ()