Jana Plodková jako drsná ředitelka TV Óčko, mistryně krátkodobých vztahů a královna večírků Sabina v novém seriálu inspirovaném skutečnými událostmi. (Playtvak.cz)

dO_od odpad!

// Peklíčko. Ale přitom úplně zbytečný, talent před kamerou je, Plodková má rozhodně na víc a kdyby jí někdo dal do ruky pořádnej scénář (nebo v tomhle případě prostě scénář), tak by to mohlo vypadat jinak. Teda za předpokladu, že by to někdo i natáčel na něco jinýho než na kameru z telefonu. No, co naděláme, žejo. ()

Tosim

Nejde o to, že hrdinka je kráva, jde o to, že seriál je obyčejný a není moc vtipný. Navíc ten nechutný PP ohledně naší nejhorší hudební stanice tomu moc nepomáhá. A celá ta vážná dějová linka se "ztraceným" tatínkem je hodně snadno odhadnutelná a nudí. Sledovat i celou první řadu je zbytečně moc. 50%. ()

Enšpígl

Samozřejmě šefová televize určitě nebude dělat akvizici a navíc kdyby jo a byla by to Sabina, tak do týdně televize dovysílá. A ne mediální byznys fakt není o sexu a chlastu, ale srát na to, protože Janička tady jede první ligu a její Sabinu jsem si vychutnával na maximum. Zajímavá záverečná pointa první řady, určitě se kouknou na druhou. Janča je vážně luxus. ()

Malarkey

Ze začátku jsem se zhrozil, co nám to tu Playtvak připravil za telenovelu. Nalákala mě ale Jana Plodková a tak jsem si říkal, že to hecnu a půjdu do dalších dílů. Nakonec jsem byl poměrně příjemně překvapený, jak jsem se začal těšit na každou další neděli a i když jsem tušil závěr, tak jsem pořád měl nutkání přemýšlet nad tím, co se v dalším díle bude dít. A víte co? Může za to hlavně Jana, protože ta předvedla tak parádní roli, že na ní byla vysloveně radost koukat. Oceňuji propojení s realitou v rámci TV Očko a také děkuji za zjištění, že někdo může žít například i takto. Ne-li hůř. Zároveň jsem rád za zakončení první série a mírně očekávám, co se bude dít v druhé. Každopádně věřím, že Jana nezklame a opět rozjede naprosto parádní potvoru. Podobnou roli totiž v českém televizním průmyslu jen tak dvakrát nenajdete a už jenom proto stojí za to tenhle mini-seriál zkusit. ()

xxmartinxx

Single Lady jsem měl v plánu okázale vyignorovat, ten námět nemůže být víc odrazující. Pak jsem si všimnul, že za tím stojí tým Rozkoše. A skutečně - není to trapné. Problém je, že to není nic. Nedefinovaná hlavní postava se pohybuje v prostředí, které na ni pořádně ani nereaguje, a je to nesmírně unylé. Po čtyřech dílech vlastně nevím nic o ničem od vlastností protagonistky po žánr seriálu. Rudolfová musí točit festivalovky, uzamčená do krátkých anekdot tak trochu ztrácí smysl. ()

Djoker

Single Lady je dokonalou přehlídkou nesympatických lidí a přihřívá polívčičku stereotypům o kokotech z Prahy. První série je alespoň trapně přepálená a někam směřuje, ale její pokračování je pouze mlácení prázdné slámy. S1: 40% S2: 30% ()

NinadeL

20/20 Na první dobrou jsem se nechala odradit. Tenhle formát z Playtváku byl over the top ve všech ohledech. Humor z youtube, Misha a jeho šílenosti. Věčně vykalená Plodková, tajemný taxikář a ničím nelimitovaný život v Óčku. Podivné vztahy, všichni burani, všichni s vyřídilkou, kterou je jenom nepříjemný poslouchat. Ale ona je v tom do určité míry zachovaná poetika Rudolfové ze Zoufalců a z Rozkoše. Je vidět, že má své oblíbené situace a herce a tomu se věnuje. Jen tentokrát v jiné stopáži. A nakonec to i smysl dává. Byla by ale škoda, kdyby se Jitka měla zahrabat na internetu na vždy. Kdo přežil obě řady, ocení i doplňující seriál Taxikář. ()

castor

Viděno úplně náhodou, ale docela bavilo. Tahákem je pochopitelně Jana Plodková, která je uvolněná a přesná, samozřejmě nelze čekat, že se o komerčním médiu dozvíme něco „skutečného“ a tohle specifické prostředí nějak důkladněji prozkoumáme. ()

Tom_Lachtan

Sice to není špatně natočené, ale je tu nesmírné množství postav, které se dají zařadit do kategorie "kreténi a krávy" a jelikož scénář nepotkal humor (myslím, že jsem se zasmál jenom jednou), tak je to hrozně otravné. Ty postavy jsou sice dobře zahrané, ale nudně jednorozměrné a od prvního dílu je jasné, kdo je kdo a jakou bude mít pozici v příběhu a nic dalšího interesantního tu fakt není. Není to špatné, ale rozhodně a definitivně to není ani dobré. ()

Ampi

Možná je to až příliš účelově vulgární formát, který Janě Plodkové nesluší. I když je pravda, že občas mě tento styl humoru v tomto webseriálu pobavil. Jana Plodková není špatná herečka. Budu trochu trochu citovat, spíše parafrázovat, na to abych ocenil plně tento seriál jsem málo na to jsem málo na omamných látkách závislá, nezádaná žena v manažerské pozici. Více mne oslovili Single man a Taxikář, které jsou s Single Lady propojeni. ()

InJo

Plodková tu zhýralou nesympatickou krávu (která je ovšem místy velmi sympaticky cynická a sarkastická!) hraje velmi dobře. Občas se povede i nějaký vtípek či narážka (potěšilo mě navážení se do jůtůberů v prvním díle), ale celkově je to zatím (po čtyřech epizodách) tak nějak bezradné a nevyhraněné... ()

boshke

Námět rozhodně není špatný, ač bych nešel tak daleko, že bych seriál označil podobně jako pan Mužík, ředitel MAFRA TV, tedy "výjimečný, svěží a novodobý". Podobně jeho výrok, že Single Lady "je úplně tím nejlepším, co jsme v Playtvákovi zatím vyprodukovali", dle mého spíše svědčí o (dosavadní) tristní úrovni jeho produkce... Plodková je nicméně perfektní a zdatně jí sekunduje trio Stach + Šišková + Kopta. Zbytek je takový nanicovatý komparz. A to je zároveň i problémem celého "výjimečného seriálu", že působí strašně nevýrazně. Což o to, těch deset minut týdně tomu člověk v práci obětuje, ale žádná hitparáda to není... 60% ()

marhoul

V očích mnoha diváků nadhodnocuji, chápu to naprosto, taky jsem u prvního dílu kroutila hlavou, jenomže ono si to sedlo, hlavně mně to sedlo, možná i proto, že si pamatuji své o životě single lady po třicítce, než si to teda taky sedlo, ruku na srdce, v seriálu to byla ještě slabá káva, dále mám ráda tvorbu Jitky Rudolfové, čili ode mě, za obě série, štědré hodnocení, s tím ale že nedoporučuji, protože tohle fakt není pro každou. No já se bavila a často docela královsky. Jana Plodková byla v roli Sabiny senzační, ostatní taky fajn, mě to bavilo, přestože rozumím všem kritickým názorům. On to byl asi seriál natočený jenom pro mě. :) Přála bych si další díly. ()

rikitiki

Krátký formát seriálu sluší, protože sledujeme plácání se v životě, práci a lásce jedné nešťastnice, co vyráží klín klínem a problémy řeší chlastem. O práci ředitelky televize, kterou ona údajně vykonává, se nedozvíme vůbec nic a ani o jejím zákulisí. Hlavní postava by mohla dělat jakoukoliv práci, na ději by se to moc neprojevilo, jen místo večírků vyšší třídy by si šla zachlastat do hospody u nádraží. Vše je soustředěné na hrdinčin destruktivní pomalý pád jejím nepříliš šťastným životem. Ale poslední epizoda ukázala víc: byla nápaditá a přitom logická. Vlastně dost dobrá. Škoda, že takový nebyl celý seriál a divák musel čekat na jedinou perličku navlečenou až na konci ošuntělého provázku. /26. 6. 2017/ ()

hansel97

Nesedí tomu krátkometrážní stopáž, která značně tříští děj a ve finále jsou plno dílů skeče o ničem. Nakonec to docela zachraňuje Plodková a občas obstojný humor, ale od Rudolfové bych asi čekal jinou úroveň. ()

Bakllazaan

První patnáctiminutovka svym tempem připomíná spíše dvouhodinový film, ale přesto nám moc neprozradila o postavách. Vlastně ani o ději. ()

Wysch

Markétko(y), do čeho to zase lezete? Jako já vás strašně žeru a kvůli vám vydržím leccos, ale takhle amatérskou patnáctiminutovku jsem fakticky nečekal. Teda takhle, Markétko(y), vy jste samozřejmě skvělá(é) a vypadáte (zníte) posledních zhruba osm let pořád stejně, ale vy jste tak jediný pozitivum(a) tohohle rádoby cool a moderního ženskýho seriálu. Zaprvý dialogy snad nemohla psát ženská, protože nevěřím, že se holky takhle mezi sebou baví, zadruhý nevěřím, že za kamerou stál profesionál, případně že režisérka neviděla, jak amatérsky je kamera zmáknutá v detailech, a osvětlení se taky moc nepodařilo. Prostě to v první epizodě působí jako jeden velkej amatérismus spíchnutej horkou jehlou... tak horkou, že i ten youtubering je v porovnání s tímhle profesionální práce. Markéty, fakt vás žeru, a tak to nevzdám, ale bude mě to asi bolet. Prozatímní * jde jen za Markétami, pro které mám prostě slabost. Půl jde ke Stehlíkům, druhá k Jakšlový z Verony. upd Třetí epizoda má snad nejslabší... ehm... kameru doposud, a to je co říct. Asi se to točilo na mobil. upd2 Já bejt Óčko, tohle posílám rovnou k soudu. Aby nejsledovanější hudební televizi šéfovala píča, to ještě jo, ale děvka, co si libuje v koksu, mluví hůř než já nebo dlaždič, a disponovala IQ o hodnotě inteligenčního kvocientu vymlácenýho lustru... zkrátka aby tohle byla jakože reklama na Óčko, to bych se radši bejt ředitelem Óčka zeblil. Otřesný dialogy, otřesná kvalita produkce, otřesně napsaný charaktery. Plodková si ale asi tu vymaštěnou píču užívá dosytosti, ne že ne. upd ep07 Nodoprdelekurva. upd e10 No vida. Stačí opustit prostory Óčka, udělat z blonďatý krávy celkem uvěřitelnou blbku, přihodit Koptu na víc než na minutu a má to celý záblesky potenciálu. Chjo. Všechno zlý prej jednou skončí, tak to máme teda za sebou... ()

Lukrecie

Výborná Plodková, ale jinak je mi z toho nanic asi spíš obsahově, takový slizký jako obor sám, občas i vtipný a trefný hlášky, občas přesčáru...., nicméně dokoukala jsem ze zvědavosti do 10. Kdyby to mělo víc jak 12 minut, tak se na to asi vykašlu. ;) Poslední díl mi přišel nejzajímavější.... Ještě si rozmyslím, jestli Playtvak jenom neplejtvá mým časem.... 19.11. tak zajímavé je, že Single Lady charakterizovali jako naprostou "krávu", tak Single man je normální chlap..... přeberte si to.... ()

Single Lady 2 na Playtvak.cz

Single Lady 2 na Playtvak.cz

23.04.2018

Fanoušci se dočkali pokračování oblíbené série Single Lady. Videoportál Playtvak.cz slibuje, že druhá řada opět s Janou Plodkovou v hlavní roli bude ještě peprnější. První díl druhé řady seriálu je… (viac)

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

Tvůrci Samotářů natočili kontroverzní seriál

24.04.2017

Produkční dům Davida Ondříčka Lucky Man Films má za sebou práci na celovečerních trhácích, jako jsou Samotáři, Jedna ruka netleská nebo Anthropoid. Novinkou v už tak pestrém portfoliu je seriál… (viac)