Tréner Luboš Hrouzek si predsavzal, že prvý deň strávený v staronovom klube Slavia Praha nebude kričať. Ale nevyšlo to. Na vyleštenom ľade sa to poriadne šmýka, najmä keď musí vychytávať nepredvídateľné prihrávky, a to nielen od obávaného trénera niekoľkých generácií hokejových dorastencov - samotného Karla Hrouzka! Ani Deniska nie je pred ním v bezpečí a nevyhne sa trestnej lavici. (TV JOJ)

cheyene

Na 1. sérii to zatím jasně ztrácí, ale nelámu nad tím hokejku. Hrouzek v šatně byl takový, jak jej známe a od toho by se mohl seriál odrazit. Postava hokejisty Míry Kouřila by rovněž nemusela být špatná. Uvidíme, co bude dál. ()

SOLOM.

Ty vole ten starý Hrouzek, to je neskutečný ocas…Nicméně hlavně díky němu jsem se nakonec u druhého dílu i pobavil. Hlavně když přišel dát Denisce pořádně na prdel – za to že se fotí se Sparťanem – no fuj taková potupa – já bych jí ještě přidal, káči pitomý. Oproti úvodnímu dílu mírné zlepšení, ale i tak zatím žádná velká sláva. Uvidíme, s čím se vytasí příště. Jen smůla, že se Slávisty (hráči) není taková prdel jako s Havířovanama a dost mi chybí i Norbert. ()

Trevor

Je rok 2019, myslíte si že žena nemôže viesť hokejový klub? Tak za túto hlúpu poznámku hviezda dole. Koniec koncov debata so ženou vo vedení HK Liptovský Mikuláš, kým prerábali svoj štadión a hrali svoje zápasy na štadióne v mojom meste mne dala jednoznačnú odpoveď, tú dávajú aj stabilné výsledky a umiestnenie Liptákov na dne našej extraligy... ()

Cheeter

Nejsem slepej a zlepšení vidím, ale pořád mi přijde, že to teď táhne Hrouzek st., který je extrémním Hrouzkem. I ten mladší to právě dokázal přehánět a pokud to je startovní linie toho staršího, tak přemýšlím jestli chci vidět, kam až to zajde. ()

Arkanoid

Hlavný postava si opäť ukrojila najväčšiu porciu hlášok (pozdravujem výbornú scénu v kabíne) a jej otec v úlohe asistenta zdatne supportuuje. Po prvej nemastnej-neslanej epizóde nastala napravenie chuti. ()