Luboš Hrouzek (Jiří Langmajer) sa vracia do klubu Slavia Praha po tom, čo si získal srdcia hráčov a ľudí v Havířove. Slaviu musí zachrániť v druhej najvyššej súťaži, aj keď v minulosti musel klub za podivných okolností opustiť. Ukáže sa, že za jeho návratom do Slavie stojí ešte väčší hokejový blázon a autorita - Hrouzek starší (Stanislav Šárský). Zo sťahovania do Prahy je nadšená predovšetkým Deniska (Hana Vagnerová), a to bez ohľadu všetky nepríjemné okolnosti. Ako asi dopadne zápas medzi Slaviou a Havířovom? (TV JOJ)

SOLOM.

Tak ona ani první Lajna nebyla bůhvíjak úžasná podívaná, ale našel jsem si na ní několik povedených momentů (hlášek). Dokázal jsem však přistoupit na Kolečkovu a Langmajerovu hru s Hrouzkem starším a jeho Naganem a Hrouzkem juniorem co mu přefikl tanečnici kurvu Denisku. Občas byla prdel, Havířov je k nám blízko (sice mu nefandím), ale rozhodně ho mám raději než ty vyjebané pražáky a Slávisty k tomu. To si „pyčo“ dělají prdel ne. U prvního dílu jsem se zasmál asi tak dvakrát, spíš se nudil – Hrouzek nejstarší na mne zatím neudělal žádný závratný dojem – spíše naopak --- jako druhé sérii dám určitě šanci, ale zatím hrozná nuda… ()

Arkanoid

Keby som nevidel prvú sériu a nepamätal sa na zlaté časy a skvelé hlášky seriálu, po tejto epizóde by som seriál nepozeral. Horšie to snáď nemohlo začať, veľmi slabý odvar predošlých epizód. ()

arcticsky

Přehlídka zdařilých hlášek z první série - zdá se - bude zdárně pokračovat. Zpestřeno novými postavami - Hrouzek st (Stanislav Šárský) a kustod (Sucháč). ()

nonick1

Kdepak, ani náhodou! Zatímco první lajna měla nekompromisní tah na bránu, v druhé lajně to vypadá, že se někdo snaží chytře rozehrát. Možná by pomohlo, kdyby trenér seřval místo hráčů filmaře, kdoví... Jedna hvězda za zásluhy - s ohledem na to, že předchozí Lajnu natočil stejný tým. ()

LachtanShows

Drsňácký trenér Hrouzek je konečně zpátky a má očekávání jsou téměř naplněna. Obsazení se nám trošku pozměnilo, všechny z tria Dastlík-Neužil-Suchánek mám ovšem rád, takže s nimi nebudu mít určitě problém. Trochu mi mrzí jen absence pěkné Pavly Dostálové. ()

Lampasak

Co to je prosím za Kameňák? Langmajer to tam jediný zachraňuje ale co ten zbytek? Pan Šárský je tak trochu cringe a celkově na rozjezd hodně slabý kousek. ()