Patrik se seznamuje s novým spolubydlícím. Zároveň také prodělává hokejovou krizi a myšlenky má někde jinde... (Obbod TV)

Jara.Cimrman.jr

"Nechceš, abych klukovi půjčil tady Šárku? Ona z něj tu lásku vymrdá." Tak to souhlasím s trenérem, že tohle je dobrý styl uvažování. Vůbec ta sexualita v této epizodě vypadá slušně, protože i Denisa se u nejlepší tyče dost snaží. Jen ten Lupták nějak vyměkl a jeho kecy mě nebaví. A taky jsem vděčný panu manažérovi za to, že na postu rolbaře se žádné změny dělat nebudou. Bez Zbyni by to totiž nešlo. ()

SOLOM.

Třetí díl mě moc nebavil. Jde vidět, že odchod Piškuly od svého fotříka nebyl nejlepším krokem a s tím odešla i ona pedantská zábava. Kecy se spolubydlícím totiž nudí. Návštěva baru byla dobrá, ale Vágnerová víc rajcovala v tom prádélku v bytě. Trošku mě sere na rozjíždějící se „lovestory“, protože mě víc baví, když je mrdá na tom tréninku nebo při zápasech. ()

Necrotongue

Třetí díl se mi zdál být zatím nejslabší, nebavil jsem se tak dobře jako v předchozích epizodách, i když své světlé momenty to mělo. Pochopil jsem například, proč se Lady Dee živí jako pornoherečka, správně si děvče vybralo, moderátorka by z ní asi nebyla. Nejlepší hlášku tentokrát utrousil rolbař Zbyňa: "Hrouzkovi jsou horší než katastrofa na dole Dukla." ()

Arkanoid

Utrpenie mladého Werthera. Lupták predvádza kvalitné, vtipné kreácie a stáva hlavnej postave rovnocenným konkurentom v zábave. Zdialógovej prestrelky týchto dvoch postáv vychádza lepšie tréner. ()