Creswick

Krátkometrážny / Dráma / Horor
Austrália, 2016, 10 min

Dievča žijúce v lesoch v Austrálii sa pripravuje na stretnutie s tajomnou entitou, pred ktorou ju varoval jej otec. (Marceloo)

Marceloo

Dievča žijúce v lesoch v Austrálii sa pripravuje na stretnutie s tajomnou entitou, pred ktorou ju varoval jej otec. - Vizuálne je tento snímok velmi pútavý, ale dejovo už je to slabšie. Scény, ktoré majú byť strašidelné, majú svoju atmosféru, ale mám pocit, že celkovo je výpovedná hodnota tohto diela úplne nulová a nemá tak čím zaujať. ()

pornogrind

Hodně zvláštní kraťas. Kamera, herci, zvuk OK. Je tu i lehce mrazivá atmosféra a náznaky napětí. Ikdyž má tenhle short spoustu kladných aspektů tak finální výsledek prostě vyšumí do prázdna. Jedno se ale musí uznat. Pantáta vyráběl celkem zajímavý židle. ()

SOLOM.

Desetiminutový australský snímek, který nám moc zajímavé podívané opravdu nenabídne. Po vizuální stránce by to snad ještě ušlo – prostředí taky nebylo špatné, navíc divák je pořád v očekávání, co že na něj nakonec vybafne za „entitu“ a ono pořád nic až v samotném závěru…Náznaky by se tu vskutku našli, ale nedalo mi to absolutně nic – očekával jsem mnohem více… ()