Damien se kvůli rostoucímu počtu mrtvých v okolí rozhodne podstoupit psychoterapii v nemocnici pro válečné veterány. A Ann chce pro získání informací o Damienovi využít svou dceru... Fotoreportér Damien Thorn je už unavený z tlaku Ann Rutledgeové a rozhodne se podstoupit terapii v nemocnici po válečné veterány. Ann Rutledegeová se mezitím snaží získat další informace o Damienovi pomocí své dcery Pauly, která má za úkol svést Damienova nejlepšího přítele Amaniho. Amani je rovnež v kontaktu se sestrou zesnulé Damienovy bývalé přítelkyně Kelly, Simone, která z Amaniho bundy ukradne jeho klíče, aby se mohla podívat do jeho ateliéru, kde pracuje také Damien a zjistit o Damienovi nějaké informace. Simone se totiž také domnívá, že Damien se podílel na Kellyně úmrtí. Damien je přijatý na terapii v nemocnici, protože se domnívá, že na současných událostech se podepisuje i jeho trauma z fotografování ve válečných oblastech. V nemocnici se setkává s vojákem Alexem, kterého potkal během jedné ze svých reportáží na Blízkém východě. Alex po zranění z války nemůže chodit a těžko se s tím srovnává i přes pomoc rodiny. Damien mu nabídne, že jeho život v nemocnici bude fotografovat a Alex souhlasí. Alex se posléze Damienovi svěří, že hodlá spáchat sebevraždu a přeje si, aby ho u toho Damien fotografoval. Damien nejprve odmítá, ale poté je u Alexovi sebevraždy přítomen. Pod vlivem dojmů se pokusí sám zabít otravou výfukovým plyny, je však za chráněn tajemným rotvajlerem. (TV Prima)

waits

Viděl jsme pouze tuto jednu epizodu, takže možná nedokážu zařadit posuzovanou třičtvrtěhodinku do souvislostí, ale jakožto solitérní záležitost musím tuhle podívanou označit za vyloženě nudnou, s naivními pokusy režiséra navodit pochmurnou a záhadnou atmosféru. Dodíval jsem se jen proto, abych sem mohl tohle hodnocení s klidným svědomím napsat. Další pokus téhle serii nedám, tolik času nemám. ()

Aurus

Musím říct že zatím nejslabší epizoda tohoto seriálu. I když konec byl hodně napínavej a dobrej tak tomu dám 4*. Příběh této epizody je dobrý, postavy jsou sympatycké, hudba je výborná, atmosféru tato epizoda má dobrou, napětí je zde docela časté, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No pro mě 7/10 a od 6 dílu očekávám zlepšení a zároveň jsem na něj zvědav. ()