Univerzita dá Georgeovi lukratívnu pracovnú ponuku v nádeji, že tak získa Sheldona. Georgie medzitým začne pracovať pre babkinho nového priateľa a Mary sa rozhodne očistiť svoj dom od chamtivosti. (TV Markíza)

Sany33

Príbeh: Sheldona chcú na univerzitu a stredná škola si ho kvôli jeho prospechu musí za každú cenu udržať. Otvárajú sa tak dvere nových možnosti pre Georga s čím ale nie je celkom v pohode matka. Mladý Georgie preukazuje svoj obchodný talent a začína zarábať peniaze. Celý dom je pod vplyvom hriechu chamtivosti, ktorý sa Marry rozhodne vymietať. Prevedenie: Bavil som sa ako Sheldon dostáva benefity a vlastne nerozumie ničomu, čo sa okolo neho deje. Georgie na to, že je vychovávaný kresťanskou matkou len tak buchne dverami a odíde? To asi ťažko... 90% ()

Mistr119

Máme tady hřích chamtivosti a Mary, která se snaží z domu vymýtit "ďábla" toho lepšího pro všechny. Škoda, že už několikátý pokus dostat Sheldona na VŠ a zatím stále se nedaří a hledají se důvody, proč ho držet při zemi. ()

• V epizodě zazní písně „Money (That's What I Want)“ od Barretta Stronga a „It's a Sin“ od Pet Shop Boys. (SONY_)