Chester, který hledá lepší život, se u amerických spoluobčanů setkává s nepřátelským postojem. Luz doufá, že ji Henry a Asako přijmou v novém domově. Japonsko-americká komunita slaví Obon, festival, který se koná na počest mrtvým. (Prime Video)

molcan2

Teror: 1. séria bola dobrá, takže vidím, že pre niektorých divákov môže byť 2. séria s pomalším štartom horšia. 2. séria sa teraz rozbieha. Štart bol pomalý, pretože musel byť, ie len aby sa postavy charakterizovali, ale aby sa zmestila celá história, bez toho aby to bolo nafúknuté. Cítim, že Zverstvo naozaj naberá páru s S2: Epizoda 4: Slabý sú jedlo. Zvyšok epizod bude len lepší, šialenejšia a viac surrealistické. Idem do toho. ()

Trevor

Chester, ktorý sa rozhodol pre lepší spôsob života v armáde čelí podozreniam a nenávisti z radov amerických vojakov, zatiaľ čo sa Luz dozvie, že čaká dvojička a podarí sa jej zmieriť sa s otcom Chestera Henrym. Dvojičky však podľa povery prinášajú smolu a tak nie sú obyvatelia tábora nadšený. Nešťastné nehody nesprevádzajú iba Chesterov pobyt vo vojenskom tábore ale nevyhnú sa ani jeho priateľke Luz...celkom slušný posun vpred, avšak pravdepodobne sa nenašlo veľa priaznivcov seriálu, ktorý to po prvých troch epizódach nevzdali, čo je vidieť aj na počte hodnotení na čsfd. ()

Necrotongue

Po minulé velmi slabé epizodě přišel nečekaně atmosférický díl, v němž nebyla nouze o zážitky. Úvodní pomalý start na Guadalcanalu mě trochu zdeptal a měl jsem silné obavy, pak ale Yuko dostala více prostoru a rázem to bylo znát. Musím pochválit kvalitní atmosféru a tiše doufám, že to tvůrcům vydrží. ()