Shaunov vzťah s Leou sa utešene rozvíja, kým Claire smúti za Neilom. Do života lekárov však tvrdo zasiahne koronavírus. Kým sa starajú o pacientov, medzi ktorých patrí aj jedna z prvých nakazených, muž, u ktorého sa objavujú ďalšie a ďalšie komplikácie, aj žena vo vysokom stupni tehotenstva, izolujú sa od svojich blízkych, aby ich nenakazili. To a vyčerpávajúca a často beznádejná práca si postupne začína vyberať svoju daň. Aaron ťažko nesie, že kvôli riziku nesmie do nemocnice. To sa odráža aj na jeho vzťahu s Debbie. (TV Markíza)

chrispe

Hodnotím celkově 1 i 2 část. Tvůrci nám hned v prvních dvou dílech naservírovali koronavirus a mě se to dotklo, protože na jaře 2020, kdy nás média masírovala tak moc, že jsem měla pocit, že jen co člověk vyjde z baráku, tak musí zákonitě umřít, měl můj táta rakovinu a čeho jsem se bála úplně nejvíc bylo to, že se nakazí a umře sám v nemocnici. Tohle tam vypíchli, protože to se dělo, vypíchli taky bezmoc, protože nikdo nevěděl, co bude i naději, že právě i proto, že nevíme co bude, může být to pokračování i šťastný. V Parkově lince jsem doufala ve všechna klišé světa, linka Claire mi přišla hodně nevýrazná, Shaun opět cenu sympatie nedostane. ()

Ryuuhei

Čeká nás už třetí rok s tou srajdou zvanou covid a nechápu tedy ten trend ji cpát i do seriálů. Že se objevila třeba v Ulici, to bych ještě tak nějak překousl, ale mít na krku hned dvě epizody takového velkého seriálu? Jo, jistě, možná dobře podtrhává reálie spojené s tím, jak covid lidé prožívají, jak jsou vytížené nemocnice a že smrt čeká všude. Ale... ne, vážně nemám potřebu se tím zatěžovat i v něčem, co mě jinak baví a u čeho se chci leda odreagovat, než naopak do sebe pumpovat to, co dokáží každodenní večerní zprávy. Jsem z toho unavený. Kromě toho se mi ani nelíbí směr, jakým se seriál ubírá. Shaun je teď jakýsi podivný hybrid s**uální mašiny a rádoby autisty, Glassman je ještě větší bručoun než předtím a Claire se zase zjevně bude užírat kdovíjak dlouho jednou a tou samou věcí (ať si ty duchy už strčí do zadnice, to je tak nerealistický prvek až to bolí). Fakt nevím, co od tohohle čekat, ale jsem momentálně naštvaný. ()