Dr. Glassman zle znáša chemoterapiu a Shaunove pokusy pomôcť mu situáciu neuľahčujú. V Shaunovom a Leinom byte sa čoraz častejšie objavuje Lein nový priateľ. Alex povie Claire o Mie. Neil, Alex a Claire sa starajú o ženu s mechanickým srdcom a komplikovanými rodinnými vzťahmi. Limová, Morgan a Shaun majú za pacientku autistickú ženu, ktorá býva s ďalším autistom. Morgan je z prípadu rozpačitá. (TV Markíza)

chrispe

Dávám zase dvě * protože mám prostě pocit, že jsou poslední díly na jedno brdo. Seriálů z nemocničního prostředí, kde vám vymyslí bláznivý pacienty s šílenýma diagnózama nemusíme nijak složitě hledat. A tak většinou vše závisí právě na doktorech a zbytku personálu, jejich osobních životech, chemii, cestě... a co se tady děje? Jsme u třináctýho dílu a doktor Glassman je střídavě více či méně smrtelně nemocný a protivný jak tři prd... tralala. Shaun se ho snaží zachraňovat a přitom řeší Leu. Ostatní postavy přešlapují na místě, nic moc zajímavýho se u nich neděje... takže... čtrnáctko! Něco na nás vybal. 2,5* ()