Kým rezidenti majú deň voľna, v nemocnici prebieha vyšetrovanie a Dr. Andrews je pod tlakom. Limová odmieta akýkoľvek Neilov prejav láskavosti. Shaun je znepokojený tým, že Dr. Glassman odchádza hneď po zákroku z nemocnice, a chce zostať s ním. O Shaunovu spoločnosť však stojí aj Lea. Alex by rád napravil svoj vzťah s manželkou. Morgan požiada Claire, aby si dali spoločne raňajky, čoskoro však obe vyrážajú na pomoc Clairinej matke. (TV Markíza)

chrispe

Začíná snaženíčko, aby divák přilnul k Morgan. Proč ne, aspoň tam bude něco zajímavýho. Díl bez pacošů, zato plný střípků z osobních životů. Shawn, Lea a Glassman mě popravdě nudí, je to pořád to samý dokola. Dr. Melendez a dr. Lim a jejich vztah nevztah je v každým seriálu (a je škoda, že zmizela bývalá snoubenka. Je to trochu divný, když měla vztah k dr. Glassmanovi a předtím byla u všeho pokaždý, když si pacient divně uprd). Alex a jeho rodina ok, nicméně tento praktikant pro mě nemá vůbec žádný charisma a nemám mu proč fandit. Claire... Dr. Andrews - co jeho žena a touha po dítěti? Nevím no... mám pocit, že to tvůrci prostě jen nějak lepí, ale přitom je to vlastně o ničem. Mají štěstí, že se na to furt dobře kouká a že už se z toho pro mnohé z nás stal zvyk. 2,5* ()

• V epizodě vezme Lea (Paige Spara) Shauna (Freddie Highmore) a Dr. Glassmana (Richard Schiff) do restaurace ve firmě, kde pracuje. Vzhledem ke všem možnostem, které jejich restaurace nabízí, se Dr. Glassman sarkasticky zeptá, jestli mají také létající skleněný výtah. Je to narážka na film Karlík a továrna na čokoládu z roku 2005 ve kterém hrál představitel Shauna hlavní roli. (HonzaR.)