Shaun chce obnoviť priateľstvo s Glassmanom, ale dozvedá sa správu, s ktorou sa odmieta zmieriť. Rezidenti sa starajú o vysokoškolského študenta, u ktorého sa prejavia nečakané komplikácie. Jared a Alex sú rozhodnutí zistiť u jeho kamaráta, čo dôležité im zatajil. Shaun kvôli nesústredenosti ohrozí svoje postavenie a aj postavenie doktora Glassmana. (TV Doma)

Necrotongue

To jsou věci, já jsem to původně tipoval na mrtvici. I tentokrát se podařilo naplno využít postavu Shauna Murphyho , fakt mě bavila jeho posedlost tumorem a hledání skalpelu mě dostávalo do kolen. Škoda, že se nepovedlo vynechat scény, které mě zřejmě měly dojmout, ale zbytečně pokazily celkový dojem. ()

Ryuuhei

Nemůžu hodnotit na základě celé série, paradoxně jsem se ze zvědavosti podíval na poslední 3 díly a tedy, musím konstatovat, že na mě tento seriál zapůsobil! Jen za ty tři díly jsem si dokázal oblíbit nejen hlavního autistického hrdinu, ale i ostatní důležité postavy a dokonce pochválit i nápady na jednotlivé případy a jejich řešení. Vše podkresleno zajímavou, klidnou atmosférou a vynikající hudbou. Snad se mi podaří vidět sérii celou, případně navážu až druhou. Původně jsem nečekal, že něco předčí Dr. House, ale zde se stejný tvůrce rozhodně nezapře. ()