Nemocnica sa chystá na charitatívny ples. Ďalšou posilou rezidentského tímu je Alex Park, bývalý policajt. Claire a Morgan si za víťazstvo v súťaži môžu vybrať pacienta. Morgan spolu so Shaunom pripravujú na operáciu dievča, ktorej srdce rastie mimo hrudného koša. Claire s Jaredom a Alexom sa starajú o chlapca so zlyhávajúcou transplantovanou pečeňou. Je potrebné urýchlene nájsť novú. Claire sa síce podarí nájsť nového darcu, ale je značne kontroverzný. (TV Doma)

Necrotongue

Patnáctá epizoda mě celkem zklamala, třetí hvězdičku jsem přidal za výborného Dr. Parka, který dokázal během chvilky naplnit ledničku prakticky pro všechna oddělení, která provádějí transplantace. A teď upřímně, kdo a proč řekl tomu klukovi, že dostane játra sedminásobného vraha? Dětský psycholog? Charitativní tečka se podle mě taky příliš nepovedla, takže to vidím maximálně na 3*-. ()

chrispe

S vězněm se to moc nepovedlo. Jednak výběr herce nebyl zrovna trefa do černýho a druhak bylo lehce odhadnutelný, že nějak takhle to skončí. V tomto dílu nedominovaly ani případy, ani osobní vztahy... možná je lepší, když si něco z toho vezme, byť nepatrně, větší kus. Nová postava Alex mi přijde lepší jak Morgan, ale láska na první pohled to rozhodně není. ()