Us and Them

kaylin

Britský snímek „Us and Them“ není možné označit za horor, ale určitě je to film, který má prvky thrilleru. Jedná se o snímek, který chce být chytřejší, než jakým ve skutečnosti je, ale ti, co vnímají silně rozdíly mezi dnem a vrcholem společnosti, jak je to označováno, si ve filmu „Us and Them“ určitě něco najdou. Jako sociální kritika to není skvělé, ale nějakou myšlenku film má. ()

*CARNIFEX*

S hororom tento snímok nemá nič spoločné. Opäť jediná stránka na celom "svete", ktorá ho zaradila do tohto žánru, je ČSFD. Ale už som si zvykol, že mnohí v montérkách za monitormi, s červeným tričkom s bielym logom na hrudi, len zriedka kedy trafia do čierneho (čo sa tohto žánru týka). Polka z Vás, by nerozoznala horor, ani keby v ňom hrala, pričom by bola prvá obeť s odrezanými vajciami. Pre vás je všetko horor. Aj plagát na ktorom je dom v ohni. Ako krimi to však stojí taktiež za starú Belú, takže tu skutočne niet čo mimoriadne chváliť, lebo tento "testament" robotníckej triedy, venovaný Britskej zvrchovanosti, je len akýmsi mdlým pokusom o vyvolanie záujmu, bez štipky originality či emócií. Trapárna .. ()