Hinako je mladé velmi plaché děvče z vesnice, které špatně zvládá komunikaci s ostatními lidmi. Vždy když na ni někdo mluví, tak ztuhne, rozpaží ruce a stane se z ní dokonalý "strašák". Hinako navíc velmi přitahuje zvířata, a tak byla díky těmto svým dvěma schopnostem často využívána sousedy, kteří ji postavili na okraj pole a strnulá Hinako k sobě přilákala všechna okolní zvířata, která tak nechodila plenit pole. Hinako má však své vlastní sny a nechce být celý život jen strašákem v polích. Když byla dívka malá, tak viděla divadelní představení a divadlo se pro ni stalo láskou na celý život. A tak se plaché děvče jednoho dne vydává do Tokia, kde nastupuje na střední školu a jejím hlavním cílem se stává přidat se ke zdejšímu divadelnímu kroužku. Může extrémně stydlivé děvče z vesnice obstát ve velkém městě plném lidí a co si Hinako počne, když zjistí, že divadelní kroužek byl z důvodu odjezdu dozorujícího kantora přerušen? (Jeoffrey)

Jeoffrey

Další seriál o milých dívenkách, které dělají roztomilé věci - tentokráte se snaží o divadlo. Postavy jsou všechny velmi sympatické, animace je pěkná a barevná, hudba je hravá. Zkrátka je to taková ta klasika pro fanoušky seriálů jako je třeba Yuru Yuri. No a já tyhle seriály mám rád, mám rád roztomilá kreslená děvčátka a i tahle variace na již tolik ohraný koncept s roztomilými dívenkami se mi líbila. 7/10 ()