Každý týždeň Max a Annie organizujú zábavný „herný“ večer. Maxov charizmatický brat Brooks však pripraví tentoraz hru, akú ešte nezažili - riešenie záhadnej vraždy, pričom nezabudne ani na falošných gangstrov a federálnych agentov. Takže aj Brooksov únos je súčasťou hry... alebo nie? Keď sa šesť súťažechtivých hráčov rozhodne vyriešiť prípad a vyhrať HRU, postupne zistia, že ani táto „hra“, ani Brooks, nie sú úplne tými, čo si mysleli. Počas jednej chaotickej noci sa priatelia ocitnú až po uši v deji a každé nové zistenie obráti ich situáciu hore nohami. HRA nemá pravidlá, ani body a hráči netušia, kto ju ešte zdieľa s nimi... (Continental film)

castor

Soutěživí přátelé, podivný polda, kterého opustila žena, zdánlivě úspěšný bratr a do toho mafie, „atrapa“ pistole a reálná hra s únosem. Trochu moc na hodinu a půl dlouhý film. Zvlášť když všechny ty omyly a záměny nemají šťávu. Ani divák příliš netuší, co je jen jako, a co je doopravdy, a vlastně je mu to docela jedno, pokud by ale byl náležitě baven. Ovšem to úplně není. Postav je poměrně hodně (pár, který zrovna řeší nevěru s celebritou – Denzel každopádně pobavil, hošan, který je neschopný dlouhodobého vztahu..), scénář není z nejpevnějších, nicméně příjemně graduje, otázkou ovšem je, zda ta „nečekaná odhalení“ bude divák akceptovat. Samotné postavy fungují velmi dobře samostatně, společně už podstatně hůř – mluvím kupříkladu o Jasonu Batemanovi a Rachel McAdams. Naskočení na vážnější notu rovněž nefunguje, mnohé linie vyšumí kamsi do ztracena. Příště prosím krapet lepší nápady i režijní vedení, potenciál tady totiž byl. ()

Anderton

Game night je síce prekvapivo zábavný film so zopár luxusnými fórikmi, len osobne ma ešte viac mrzí, keď sa vymyslí námet s potenciálom a ten je potom prispôsobovaný čo najširšiemu publiku, tak, aby bol každý aspoň trochu spokojný. Čo som cítil najmä vtedy, keď sa diváci smiali na miestach, ktoré mi pripadali pomerne trápne a naopak. Všetci herci majú komediálny talent, najmä Jesse Plemons príjemne prekvapil, keďže som ho ešte v ten samý deň videl v úplne odlišnej úlohe v The Post. ()

Kothy

Film plný ujetých věcí, přesně tak to na mě působilo. To, co začne jako nevinná přátelská hra se nakonec zvrhne v boj o život. Kde končí hra začíná skutečné nebezpečí? Mladý pár pořádá každý týden s přáteli herní večer. Jednou se k nim přidá bratr manžela s tím, že uspořádá večer, na jaký nezapomenou. Pak se už jen dostáváme od jedné šílené situace ke druhé a nevíme, kdy to skončí, ani co je pravé a co ne. Je tam pár dost komických postav a momentů. Například postava divného policejního souseda v podání Jesseho Plemonse. Michael C. Hall má na konci docela dobrou roli. A Rachel McAdams je kouzelná jako vždy. Taky byste si zahráli s nimi? "Jsem jako Liam Neeson!" :D ()

luka4615

Skvělá komediální jednohubka, která okrem nápaditého příběhu nabídne i bravurní kameru či soundtrack. Game Night se rovněž může pochlubit jak zajímavým hereckým obsazením, tak i faktem, že se tvůrci velmi "radikálně" odchylují od zavedených a průhledných žánrových klišé a filmových postupů. Všechny tyto atributy tedy dohromady utváří skvělou, zábavnou, a hlavně originální podívanou, při níž se budete královsky bavit. Skvělá práce! PS: Rachel McAdams je boží! „That's a strong glass table.“ ()

Kaka

Vcelku zábavná taškařice, která střída obvykle průměrné komediální momenty s dost neobratnými akčními pasážemi, za podpory prazvláštního použití miniatur a atypických kamerových záběrů, zřejmě ve snaze být za každou cenou zajímavá. Místo se daří více, místy méně. Pořád je ale přítomný pozitivní element sympatické hlavní dvojice, kde dominuje převážně Rachel McAdams a naprosto parádní vsuvky s Denzelem Washingtonem. Dialogová interakce je fajn, jen divák musí akceptovat, že je to vlastně děsná ptákovina od A až do Z. ()

• Ve scéně v letadle, než se Annie (Rachel McAdams) dostane do letadla okénkem, tak její manžel Max (Jason Bateman) jí pomáhá slézt dolu. V tento moment jsou vidět v čase 1:25:43 prasklé kalhoty herečky. (mary800)
  • V úvodní scéně filmu můžeme vidět různé deskové hry, včetně „Lodní bitvy“, na kterou je později ve filmu reference. (Tomas_TM)
  • Pred natáčaním mali herci svoju vlastnú "hernú noc," aby sa mohli navzájom poznať a pripraviť sa na film. Hrali tu "Clue" a "Joking Hazard." (zajo91)

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

Chris Pine v adaptaci slavné stolní hry

15.12.2020

Herec Chris Pine (Král psanec, Wonder Woman) se čerstvě upsal chystané adaptaci slavné stolní RPG Dungeons and Dragons. Film vzniká kolaborací mezi studii Paramount, eOne a hračkářského konglomerátu… (viac)

Sony chystá remake Schůzky naslepo

Sony chystá remake Schůzky naslepo