Na začátku byla víra v lepší zítřky. Hranice mezi vykoupením a zatracením je ale povážlivě tenká. Pobyt v zeleni s tropickým klimatem a asijskými specialitami nemusí symbolizovat pozemský ráj.  Pět neznámých lidí. Tři měsíce života. Jeden uzavřený prostor. Zazděním to teprve začíná. Pěstírna má totiž mimořádně dobrou živnou půdu, emoce a plody zla uzrávají pod zemí každým dnem. První thriller českého internetu v režii Andyho Fehu uvádí internetová televize Stream.cz. (Stream.cz)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (10)

Pěstírna (2017)

Krátkometrážní moderní věc. ()

Služební cesta (2017) (E02)

Moderní svižná ( mimotelevizní ) seriálová krátkometrážní paráda, která začne jako lehce akční, přejde do zpomalené fáze, aby závěr byl opět plný příslibu slušného pokračování. Plusy: 1) moderní forma 2) obsazení Martin Hub, Noha, Vyorálek , ale především moje oblíbenkyně Judit Bardos... na hlavního hrdinu si musím ještě chvilku zvyknout 3) pokračování příště... ()

Seznamovací kurz (2017) (E03)

Oproti prvnímu dílu statičtější ( vše se odehrává na jednom místě ) a méně svižné i vtipné. ()

Tour the light (2017) (E04)

Oproti předchozímu dílu vtipnější, vyprávění poutavější, smysluplnější..... ale kde je proboha Judit? ()

Chlapská záležitost (2017) (E05)

Jakože nahá krásná Vietnamka ve sprše vs. konečně Judit ( na 2s záběru jako že ve snu ). Konec tohoto dílu je zatím nejthrillerovější. ()

Panna a netvor (2017) (E06)

Já čekal komedii a ono se tam řeší znásilnění a řežba o život. Jsem zatím velmi spokojený s pěstírnou, ale to čekání na další díl, který je ve velikosti klipu Michaela Jacksona mne začíná nebavit. ()

Dokonalé alibi (2017) (E07)

Koukám, že nám přibyla jedna drastická scénka, čímž se Pěstírna přesouvá skrz žánry dál. ()

Než si pro nás přijdou (2017) (E08)

Asi nejslabší díl - čas v podzemí se trochu vypravěčsky natahuje bez posunu. ()

Naděje umírá poslední (2017) (E09)

Velké sólo pro Judit Bardos, která začala intenzivně pátrat po tom svém krtkovi. Jako taxikářka je naprosto sexy. ()

Atrapa (2017) (E10)

Vysoce demokratický konec, kdy si diváci mohou zvolit ze dvou možností: Skončilo to dobře nebo Skončilo to špatně. Nic víc. A to jsem tohle musel pochopit až z rozhovoru s režisérem, protože mně osobně to nedocvaklo, myslel jsem, že bude ještě nějaký díl. ()