Denník slabocha: Výlet za všetky peniaze

• Česko Deník malého poseroutky: Výlet za všechny peníze (viac)

Rodina Heffleyovcov (Alicia Silverstoneová, Tom Everett Scott) vyráža na oslavu deväťdesiatych narodenín babičky, no nikto netuší, že skutočným cieľom mladého Grega (Jason Drucker) je veľtrh videohier. Dobrodružný výlet naprieč krajinou sa pre celú rodinu zmení na nezabudnuteľný zážitok. (TV JOJ)

Phosphorus

Od začiatku filmu som sa nevedel zbaviť pocitu, že je strašne low-budget, hlavne čo sa týka nepodarených hereckých výkonov, kostrbatých dialógov, nedokonalého CGI a celkovo takej nelogickosti veľkého množstva scén (a nemyslím tým len tie šialenosti s Chlpáčovcami). Aj keď som rýchlo zistil, že low-budget nie je, prišlo mi to celé také lacné a ťažko uveriteľné. Film za všetky peniaze? Asi nie. Napriek tomu som sa chvíľami dobre zasmial a nevedno prečo ma kratučké cameo ubezpečilo, že otec celej knižnej série tento film odobril. UPOZORNENIE: Film obsahuje moč, zvratky, výkaly a plyny (ľudské aj zvieracie). Je to síce o poseroutkovi, ale treba poznať mieru. ()

4567arthur

Spíš Deník malého poseroutky: Poslední výlet kvůli osobnímu duchovnímu zdraví! Rodinka Heffleyových vyráží na babiččiny narozeniny. Greg Heffley samozřejmě tento výlet bere za velkou příležitost navštívit veletrh videoher. S tím mu docela neobvykle napomáhá jeho starší bratr Rodrick. Rodiče jsou, ale proti veškeré elektronice na dlouhé cesty. A tak to celá rodinka pospolu nebude mít vůbec jednoduché! Road movie plný zmatků, smůly a průšvihů malého Grega dost připomíná komedii z 80. let "Bláznivá dovolená". Režisér David Bowers se tu od minulých dvou podařených dílů nechal trochu unést, a rozhodně u toho přestal myslet. Logiku celého snímku nejspíš nevzali sebou a nakonec to dopadlo dost bizarně, a to nemluvím ani o nesmyslném chování všech postav. Hlavní protagonisty změnili asi z důvodu vysokého věku, jinak si to neumím vysvětlit. Paní Heffleyová ( Alicia Silverstone ) dokázala ( pro mě osobně ) přesvědčivě zahrát mojí druhou nejstarší sestru. A to jak v chování tak vzhledově! Vypněte mozek a pobavíte se! O zábavu jde především, ne.. ? ()

Juto

Aj keď som dospelý stále mám rád tieto filmy. Na začiatku sa to pomaly rozbieha, ale keď sú už na ceste k babičke tak má to šťavu a nechýba humor. Po celý film som sa parádne bavil. Pri scénke na paródiu filmu Psycha som sa skoro počúral od smiechu. Len trošku mi bolo zle pri scéne na kolotoči, keď sa ten chlap povracal.To už bolo moc nechutné a mohli si to odpustiť.Ale aj tak som sa kráľovský bavil. 6/10 ()

juta

Sice původní filmová parta tu už není, čas je bohužel neúprosný a tak tu máme novou sestavu, se kterou se člověk ze začátku horkotěžko seznamuje, ale postupem času si k ní najde cestu a už mu ani původní týpci nechybí. Tentokrát se to nese v duchu road tripu, ale to vůbec nevadí a opět se tu najde dost bláznivých situací. Některé jsou sice trochu přehnané, ale ve výsledku je toto pokračování docela povedené. ()

T2

Rozpočet $22miliónovTržby USA $20,738,724Tržby Celosvetovo $40,120,144Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Úvod dosť otravný, suchý, prípadne prepálený, hlavne Gregov brat je otrasný v každom ohľade. Prvá polhodinka taká nijaké ale potom sa to konečne rozbehne ako putujú v aute a začnú pribúdať aj zábavnejšie scénky, ktoré slušne pobavia. Hlavne stret z druhou chlpatou rodinou vždy niečo urvane zábavné prinesie. /50%/ ()

• Na hráčském EXPU je možno na zlomek vteřiny zahlédnout autora literární předlohy a spoluautora scénáře Jeffa Kinneyho. (Pelidor)
  • Postavu Mannyho ztvárnili opět dva herci, dvojčata. (darthbane)