Poznejte Joyinu odvrácenou tvář v závěrečné epizodě druhé řady. (HBO Europe)

Trevor

Esovi sa podarí oživiť a priviesť naspäť otca Merrila.Netuší však, že užil liek, vďaka ktorému si zvýšil imunita proti "premene" a tak sa opäť postaví na stranu Najdi, Abdiho a Annie a spolu sa postavia do boja proti Esovi, ktorý už chystá svadbu s Joy a návrat "Anjela"...V závere sa Annie s Joy presťahujú do Kanady, kde sa spolu zúčastnia autogramiády obľúbeného autora románov Annie. Alebo to je celé trochu inak??? Viac ako prekvapivý záver nechal otvorených viacero zadných dverí pre možné pokračovanie, rovnako ako tomu bolo na konci prvej série. ()

Anderton

Prvá polovica logicky a bez prekvapení uzavrie fantazijnú linku série. Tá druhá zase vzťah matky a dcéry, respektíve sestry a je oveľa zaujímavejšia a paradoxne, keďže bez akcie, aj zábavnejšia a napínavejšia. Obe línie sa samozrejme pretnú, len to previazanie nie je až natoľko silné, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Tu nás čakajú ale aj nejaké tie prekvapenia, vrátane šokujúceho posledného záberu. Finále ma presvedčilo, som s ním takmer maximálne spokojný. ()