Ambrose vyrazí na dovolenou do Maine. Když ale místní rodinu zasáhne tragédie, je tenhle bývalý detektiv vtažený do vyšetřování a do spletité sítě tajemství. (Netflix)

vyfuk

Tohle už je v podstatě klasika. Stále to samé dokola. Po třetí sérii to vypadalo, že bdue všem dílům konec, ale oni se stejně otřepali a jsou zpět. A je jasně vidět, že s lepší myšlenkou, zápletkou i zábavou. O něco víc řešíme i psychologii hlavní postavy a fungujeme víc vážně. V jádru je to ale stále taková ta krimi série, která je taková béčková a v něčem nezáživná. Snad po letech jsem měl možnost něco bindž wočnout a v tomto případě se mi jenom ukázalo, že ke konci už je to mnohdy změť nahodilostí, které prodlužují děj a jsou takové v otaznících. Šest dílů by bohatě stačilo. ()

wampilenka

Co se asi tak může stát, když si vysloužilý detektiv vyrazí na dovolenou? Ano, nachomýtne se k záhadnému případu. Pustí se do vyšetřování, i když jako důchodce už nemá pravomoce, a začne se mu odhalovat život místních obyvatel. Postupně se ukáže, že situace je mnohem komplikovanější, než se zdá na začátku. Seriál obsahuje spoustu podobných žánrových klišé, ale baví a napíná. Detektiv Ambrose je sympatický svým obsesivním přístupem k případu, protože divák nahlížející jeho perspektivou touží též přijít na kloub situaci. ()

TheEvilTwin

Průběhem stejnem dobrá, dusná, tajemná a napínavá série jako první dvě a vlastně po celou stopáž jsem byl nadmíru spokojen, kam se děj ubírá. Nechybí zase výborný Harry Ambrose, zajímavá zápletka, postavy a dostatek akce i nadpřirozena. Samotný závěr mi sice přišel trochu víc “obyčejný”, než jsem doufal, ale i tak převládají spíše spokojené pocity. ()

Michelle75

Čtvrtá řada má opět zajímavý příběh a opravdu mysteriózní atmosféru, na Harryho si opět zvykám ,až kolem čtvrtého dílu, protože jeho mimika, která mnohdy nedává vůbec smysl a vypadá to, že by si potřeboval každou chvíli uprdnout ,mi vadí..., ale zase jsem si zvykla, a po čase to začala ignorovat. Ten seriál mi pije krev, táhne se,ale na druhou stranu je moc hezky natočený v krásném prostředí se zápletkou, která je uvěřitelná.... a v sekundě se Ti změní celý život ()

TroiMae

Po zpackané třetí sérii, která porušila pravidla a byla jakousi zradou pro diváky a divačky, je čtvrtá série důstojným zakončením série. Vrací se ke kořenům. Záhady, zvraty, spiknutí a červená niť táhnoucí se celým seriálem: pravda a otevřenost je cesta ven i z beznadějné bezvýchodné situace. Pro hlavní hrdinku je tentokrát pozdě… ()