Cora Tannettiová (Jessica Bielová) je obyčejná dvaceti sedmi letá žena, která je šťastně vdaná za Masona Tannettiho (Christopher Abbott) a má s ním malého syna. Krom toho, že je Cora spořádanou matkou, je také spolehlivou pracovnicí v podniku svého tchána. Jednoho dne si celá rodina vyjede na výlet k jezeru, kde chtějí strávit slunné odpoledne. Když však Cora začne pozorovat dva mladé páry na pláži, zničehonic popadne nůž, kterým synovi krájela ovoce, přistoupí k nic netušícímu mládenci Frankiemu a začne jej bodat po celém těle. Frankie na místě umírá a Cora je ihned dopravena do vazby. Případ by mohl být vyřešen rychle – bylo mnoho očitých svědků, a i samotná Cora se k činu přiznává, i když sama netuší, proč onu věc spáchala. Vyšetřování se ujímá starší detektiv Harry Ambrose (Bill Pullman), který se nenechá odbýt jednoduchostí současné verze vraždy, a hodlá přijít na to, proč k ní skutečně došlo… (Česká televize)

castor

Některé situace přijdou naprosto nečekaně. Co dá malému synovi k večeři? Jak mu to jednou celé vysvětlí? Nebo zda ho bolí řezná rána nad zápěstím? To všechno je teď absolutně na vedlejší koleji, protože se snaží pochopit, co se před pár hodinami vlastně stalo. Celé si to přehrává a tápe v tom víc a víc. Ono se nicméně „stačilo“ trochu víc zaměřit i na druhý pohled, protože jeho manželka Cora rozhodně není v pořádku a její výraz značí, že problémem nejsou zdaleka jen prášky na spaní, které prý občas bere, nebo mírně komplikovaný vztah s tchýní. Původ je hluboko v minulosti. Frankieho Belmonta podle svých slov vůbec neznala. Jenže na pláži před zraky své rodiny a jeho přátel muže „zničehonic“ smrtelně pobodá nožem, kterým o pár okamžiků dříve krájela synkovi ovoce. Neví proč. Prý se tvářila, jako by zachraňovala jeho přítelkyni. ()

Necrotongue

Úvodní epizoda mě hned od počátku dostala tak, že jsem se od ní nemohl odtrhnout. Tvůrcům se podařilo přijít s příběhem, který mě zaujal, doplnili děj kvalitním napětím, potěšili mě hereckými výkony Jessicy Biel i Billa Pullmana a všechno korunovali dokonalou atmosférou. ()

Sany33

Na pilot veľmi slušné. Dobrá atmosféra tak ako aj herecké výkony hlavných protagonistov. Ja osobne neviem čo sa môže z takéhoto materiálu natiahnuť na 8 častí ale verím že sa to zamotá a nebude sa to nezmyselne naťahovať. Nechám sa v tomto smere prekvapiť. 80% ()

Loki_Six

"I'm guessing that this isn't where you thought you'd be when you woke up this morning, is it? I think you would agree that people don't usually stab other people because they're playing their music too loud." ()

Najt

Zajímavý, rozjezd. To ubodání bylo bravurně zpracované. Co jí přelítlo pres noc by mě zajímalo. Pokud ale můžu hádat, tak toho zavražděného bud znala a my se v průběhu dozvíme souvislosti a nebo zakročila nějaká vyšší moc. Každopádně vraha máme a zbývá zjistit důvod. ()

muti

Vyzerá že hlavná podozrivá bude vlastne celý čas nevinná, s tým že jej problém ide až do raneho detstva. Škoda že tieto moderné detektívky musia mať dosť šokujúcich a kinky momentov, aby nejak museli upútavat pozornosť. ()