Stratená v Indii

• Nový Zéland Beyond the Known World

Carl (David Wenham) a Julie (Sia Trokenheimová) Hansenovci sa nedávno rozviedli a nerozišli v dobrom, no nešťastná udalosť ich prinúti opäť spojiť sily a vydať sa do ďalekej Indie, poslednej krajiny, ktorú navštívila ich 19-ročná dcéra Eva (Emily McKenzieová) pred tým, ako ju vyhlásili za nezvestnú. Pátranie po nej ich dovedie z hlavného mesta Nového Zélandu do obrovského a chaotického Naí Dillí v Indii, či idylickej himalájskej dedinky, kde im lokálni policajti odmietajú pomôcť. Popri hľadaní vyplávajú na povrch mnohé nedoriešené udalosti z minulosti či zrady medzi rodičmi a dospievajúcou dcérou. Carl si začne uvedomovať, že za Evino zmiznutie môže byť zodpovedný práve on a obáva sa, že dcéra zahynula v horách. Jeho exmanželka Julie neprestáva veriť v zázrak. A práve jej presvedčenie je dôkazom, že niekedy je aj slepá viera lepšia než žiadna. (TV JOJ)

Johnny.ARN

Tieto alibistické filmy. Keď sa mi nedarí v kapitalistickej konzumnej spoločnosti, nemám peniaze, som rozmaznaná piča čo má všetko a chýbajú mi drogy, odkokotím sa do Indie k ľuďom, ktorý nič nemajú, lebo nič nepotrebujú, lebo sa niekto postará. Tam sa nájde, okrem toho že ako totálna piča nedá vedieť nikomu a tvári sa ako najviac urazené decko na planéte. Ja byť jej rodič, zbil by som ju jak sirotu a až potom nech sa vozí na poníkoch po stepiach, keď je jebnutá. 1 z 5 ()