inutihar

Propaganda amerického ponorkového loďstva (film je dokonce na uveden samotným admirálem Nimitzem) a jediný Reganův film, kde hrál se svojí (tehdy ještě budoucí) manželkou Nancy. Regan hraje ponorkového kapitána, který během bojových misí musí činit složitá rozhodnutí, kde jde o život posádky, a je v konfliktu se svým zástupcem, který mu tato rozhodnutí vyčítá, protože si plně neuvědomuje tíhu odpovědnosti doléhající na kapitána. ()

Mol

60 MEN TRAPPED BELOW WITH THE SEA RUSHING IN AND THE LUCKY ONES THAT ESCAPED, BURNING IN THE OIL, RIDDLED BY BULLETS!! Ronald Reagan to neskutečně drtí a topí jednu loď za druhou. Akce střídá akci a do toho všeho ještě ztrácí ponorky a muže jako ponožky v pračce. Velkolepá oslava amerického námořnictva. ()

kaylin

Můj první film s Ronaldem Reaganem, a to jsem se k němu dostal hodně velkou náhodou. Není to nic skvělého, prostě jen úlitba americkému námořnictvu a jeho ponorkám, které toho za druhé světové války určitě hodně vykonali. Pro Ameriku film možná zajímavější, pro ostatní jsou zajímavé hlavně ty podvodní záběry. ()